Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти третього курсу факультету спеціальної освіти готуються до педагогічної практики

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студенти третього курсу факультету спеціальної освіти готуються до педагогічної практики

Друк

Одним із важливих ланцюжків становлення майбутнього педагога є педагогічна практика, адже здобуті теоретичні знання не зовсім просто без необхідного досвіду втілити в корекційно-виховний процес.

Розуміючи всю важливість проходження чергової педпрактики, студенти 3-го курсу факультету спеціальної освіти 5 березня зібралися на конференцію, щоб ще раз дослухатися до фахових порад викладачів кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії щодо організації та проведення корекційно-педагогічної роботи у дошкільних закладах для дітей із порушеннями інтелектуального розвитку.

Студентів щиро привітали з важливою подією, розглянули основні завдання на кожному етапі роботи, визначили можливі труднощі та ймовірні шляхи їхнього подолання, побажали приємної співпраці з педагогічними колективами й малюками закладів, у яких студенти здобуватимуть свій професійний досвід.

Упевнені, що студенти зможуть якнайкраще проявити себе як майбутні фахівці, значно поглибити свої професійні знання й опанувати їхнє практичне застосування!

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення