Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Ольга Кобилянська: крізь призму століть

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Ольга Кобилянська: крізь призму століть

Друк

3 грудня в читальній залі бібліотеки Донбаського державного педагогічного університету відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений 155-річчю з дня народження талановитої української письменниці О. Кобилянської.

У наш прагматичний час, який іноді веде до скам’янілості людської душі, надзвичайно важливо звертатись до творів класичної літератури, яка пробуджує духовне начало в людині. За Ольгою Кобилянською, людина – це «дійсно щось божеське… Вона може розвинутися у прегарний цвіт, але до того треба воля». Прочитання творчості відомої письменниці в контексті сьогодення через такі людські цінності як кохання, дружба, взаємодопомога, повага до особистості, до творчості є дуже актуальним. Твори Ольги Кобилянської та ті проблеми, які вирішують її герої, вирішуємо і ми сьогодні. Героїні письменниці горді, незалежні, це ті аристократи духа, у розумінні письменниці, що вийшли вже з низин підсвідомих пристрастей і живуть у сфері мудрої доцільності, духовної гармонії та творчої праці. Як важливо виховувати сучасне студентство саме на таких зразках!

Активними учасниками літературно-мистецького заходу були студенти першого курсу філологічного факультету, які змогли відтворити власне бачення образу Ольги Кобилянської. Також на заході були присутні студенти факультету спеціальної освіти, які високо оцінили рівень його проведення.

Висловлюємо щиру подяку кандидату педагогічних наук, доценту Переухенко А. І. та співробітникам бібліотеки Ткачовій С. О. та Зозулі О. С.

Доцент кафедри української мови та літератури Жижченко Л.Б.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення