Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Вітаємо переможців першого етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Вітаємо переможців першого етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Друк

У нашому університеті відбувся вишівський тур популярного конкурсу знавців української мови. В аудиторії філологічного факультету змагалися у лінгвістичній вправності студенти всіх факультетів ДДПУ. Конкурс традиційно передбачав виконання робіт студентами-гуманітаріями та учасниками, які здобувають спеціальності негуманітарного спрямування. Відповідно завдання також відрізнялися і враховували специфіку майбутньої професії.

Перед університетським журі на чолі з деканом філологічного факультету Н. І. Овчаренко стояло непросте завдання – виявити кращих із кращих, хто достойно презентуватиме рідний виш на обласному рівні. Були створені умови, які допомогли учасникам якнайкраще виконати завдання і відчути себе причетними до збереження, розвитку й утвердження української мови. У складі журі працювали висококваліфіковані викладачі кафедри української мови та літератури філологічного факультету О. О. Решетняк, Н. В. Швидка, Р. М. Падалка, І. М. Рябініна, Н. І. Кочукова та Т. В. Полякова.

Отже, переможці відомі! На обласному етапі конкурсу честь нашого університету серед гуманітаріїв захищатимуть третьокурсниця Єлизавета Данильченко та четвертокурсники Вікторія Кузьменко і Мікаел Гриценко (філологічний факультет, українська та англійська філологія); серед негуманітаріїв – Анастасія Пиндик (факультет психології, економіки та управління, 1 курс), Катерина Пальчун і Дарина Моторіна (факультет початкової, технологічної та професійної освіти, 3 курс).

На згадку про конкурс усі студенти отримали книгу слов’янського краєзнавця Івана Микитовича Овчаренка «Крізь далеч років: Письменники в нашому краї».

Вітаємо й бажаємо нових успіхів!

 

Оголошення