Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Творчий дебют першокурсників факультету ПТПО

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Творчий дебют першокурсників факультету ПТПО

Друк

Дебют першокурсника, що відбувся 30 жовтня в актовій залі факультету ПТПО, один із найяскравіших щорічних заходів в житті студентів нашого вишу.

Такий довгоочікуваний, він зібрав разом велику дружню родину навчального закладу: дебютантів-першокурсників, студентів старших курсів, викладачів. У неймовірно теплій атмосфері в цей день ми  вкотре переконались у тому, що студенти-дебютанти  ПТПО талановиті, здібні, яскраві, мають гарне почуття гумору та з гідні звання "Студент ДДПУ".

Дебют першокурсника – це день першого успіху майбутніх вчителів-початківців. Це показник того, що Україна може пишатись талановитою молоддю, студентством, яке чітко розуміє свої цілі і прагне, аби наша держава мала позитивний розвиток в усіх напрямках життя. Адже навчальний заклад – це не просто місце, де випускники шкіл отримують професію викладача. Це велика родина, у якій панує любов і повага один до одного, а такі поняття як дружба, відданість, честь – не просто слова. Це заклад, у якому кожному студентові дається можливість реалізувати свої таланти, творчі та наукові здібності, заклад зі своєю історією та своїми традиціями. Однією з яких є щорічне проведення такого прекрасного свята як Дебют першокурсника.

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення