Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини У гості до військових

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

У гості до військових

Друк

Напередодні Дня захисника України з метою поглиблення знань про служіння у лавах Національної гвардії України; виховування почуття патріотизму, національної гордості та до усвідомлення необхідності бути корисними своїй державі, студенти факультету психології, економіки та управління у складі викладачів та студентів університету на чолі з проректором із науково-педагогічної роботи, доктором історичних наук, доцентом Швидким С.М. відвідали військову частину 3035 Національної гвардії України м.Слов’янська.

Під час заходу військові провели екскурсію територією частини та показали, яку техніку та зброю вони використовують при патрулюванні вулицями міста, яка техніка використовуються військовими ООС та в яких умовах працюють та проживають службовці.

Також військові розповіли студентам про Збройні Сили України; про військову службу у Національній гвардії; можливості самореалізації, які дає армія; особливості вступу до військових вишів; ознайомили з газетою Нацгвардії України «Ратник», відповіли на питання студентів та навіть дали змогу приміряти знаряддя військових, узяти в руки зброю, що визвало неабияку зацікавленість та задоволення присутніх.

По завершенню заходу заступник командира військової частини Фомін О.І. на згадку подарував Швидкому С.М. та к.п.н, доценту, декану факультету фізичного виховання Холодному О. І. – «Довідник молодшого командира».

Від ДВНЗ «ДДПУ» привітав військових зі святом Швидкий С.М. та подарував футбольного м’яча та на вишитому рушнику коровай, як символ побажання щастя і достатку всім службовцям частини.

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення