Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Дебютували першокурсники факультету фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Дебютували першокурсники факультету фізичного виховання

Друк

Традиційним святом осені вже декілька років поспіль є «Дебют першокурсника», на якому студенти першого курсу показують свої таланти, доводять, що вони гідна заміна магістрам і що факультет залишається в надійних руках.

Так, 23 жовтня факультет фізичного виховання у гостинних стінах актового залу факультету ПТПО відсвяткував "Дебют першокурсника" під чітким керівництвом голови культ-масового сектору – Бєлоусової Катерини. Це свято є кроком сміливих першокурсників, які єднаються зі студенським колективом та мають змогу відчути на смак справжнє й таке різноманітне студентське життя.

Репетиції, написання сценаріїв, творчі хвилювання – усе це створює цілісну картину яскравого виступу. Під час репетицій першокурсники працюють пліч-о-пліч зі старшокурсниками, які передають їм свої вміння, навички, свою майстерність. Багато учасників Дебюту залишаються у родині студентського клубу на довгі роки й виступають під час свят та заходів, що регулярно проводяться на факультеті, в університеті, проявляючи надзвичайний артистизм й реалізовуючи свій творчий потенціал.

Цього року «Дебют першокурсника» проходив під назвою «Краще всіх». Першокурсники зуміли якнайкраще продемонструвати свої таланти та командний дух, милозвучні пісні українською та англійською мовами, запальні, ритмічні танці, КВНівський гумор і, звісно, не обійшлось без підтримки групи спортивно-педагогічного удосконалення напряму музично-ритмічного виховання.

Хочеться подякувати глядачам за підтримку, а всім учасникам та організаторам за чудовий концерт, гарний настрій, яскраві емоції, неперевершені номери та приємні спогади про цей захід, що ще довго супроводжуватимуть нас у холодні осінні дні!

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення