Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Заняття з тактичної підготовки студентів факультету фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Заняття з тактичної підготовки студентів факультету фізичного виховання

Друк

Метою викладання предмета «Захист Вітчизни» є не тільки теоретична, практична, фізична й психологічна підготовка студентської молоді до захисту Вітчизни та проходження військової служби у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях України, а й створення умов для формування та удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості, засвоєння основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, домедичної допомоги, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу.

Так, 23 жовтня зі студентами 4 курсу спеціалізації «Захист Вітчизни» на базі військової частини 3035 Національної гвардії України було проведено практичне заняття з тактичної підготовки. Студенти вивчали техніку бою в нападі, під час відступу, стрільбу з різних положень, групування, стійки, вплив погодних умов на проведення та завершення бою. Заняття було проведено на високому рівні з застосуванням сучасних освітніх технологій та педагогічних методів.

Факультет фізичного виховання щиро дякує за співпрацю та високий методичний рівень підготовки викладачам та керівництву військової частини 3035 Національної гвардії України.

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення