Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Нові перемоги студентів факультету фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Нові перемоги студентів факультету фізичного виховання

Друк

Із 11 по 14 жовтня в місті Острава (Чехія), із різницею в один день, відбувся чемпіонат Світу з Комбат джиу-джицу та чемпіонат Європи з бойового самбо. Обидва чемпіонати зібрали велику кількість учасників з України, Росії, Чехії, Польщі, Румунії, Туреччини, Франції, Азербайджану, Казахстану, Туркменістану, Киргизстану, Куби, Панами, Японії тощо. До складу збірної України з цих видів спорту увійшли студенти факультету фізичного виховання, вихованці спортивного клубу "Триада" – Шульга Владислав, Мальцева Божена та Богович Сергій. Спортсменів підготував тренер Безуглий Андрій Анатолійович.

Виснажливі тренування, кропітка праця, гарна підготовка, велика відповідальність та жага перемоги зробили своє діло й спортсмени вдало представили нашу країну:

  • на чемпіонаті Світу – золото – Шульга Владислав (18+, до 63 кг, клоуз контакт), Мальцева Божена (18+, до 62 кг, фулл и клоуз контакт), срібло – Богович Сергій (18+, до 93 кг., клоуз контакт);
  • на Чемпіонаті Європи – срібло – Богович Сергій (18+, до 90 кг).

За підсумками чемпіонату Світу командне золото потрапило до України, срібло і бронза до Туркменістану та Казахстану.

За підсумками чемпіонату Європи золото так само потрапило до України, срібло – Молдови, а бронза – Франції.

Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера з впевненою перемогою та бажаннямо міцного здоров’я, сили та наснаги для подальших перемог!!!

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення