Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Масштабні спортивні змагання у Слов’янську

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Масштабні спортивні змагання у Слов’янську

Друк

Із 6 по 7 жовтня у Слов'янську вперше проходили міжнародні змагання з дуатлону на призи 10-тикратного чемпіона світу, Майстра спорту міжнародного класу Віктора Земцева.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з 12 областей України та зарубіжжя, Азербайджану й Білорусі. У перший день змагань в особистому заліку на вищий щабель п'єдесталу піднявся Іван Меньшиков – студент факультету фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету, який представляв Донецьку область.

У другий день була командна естафета, у якій до трійки кращих команд України потрапила і Донецька область. Перемогу одержала команда Одеси, другою була Запорізька команда, третє місце у Донецької області. До складу команди Донецької області увійшов ще один спортсмен, студент факультету фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету Данило Фарбун.

Активну участь у проведенні змагань брали волонтери: студенти семи факультетів Донбаського державного педагогічного університету, які підтримували спортсменів і допомагали організаторам. Упродовж двох днів спортсмени відчували величезну підтримку місцевих жителів, яким був цікавий спортивний захід. Уперше проведені змагання з дуатлону відбулися на найвищому рівні й плануються стати щорічною традицією нашого міста, занурюючи Слов'янськ у вир спортивного азарту, напруги та шаленої волі до перемоги.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення