Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Відзначили 100 років від дня народження В. Сухомлинського

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Відзначили 100 років від дня народження В. Сухомлинського

Друк

Напередодні Дня працівників освіти вся українська педагогічна спільнота святкувала велику подію – 100 років від дня народження велетня вітчизняної педагогіки Василя Олександровича Сухомлинського – українського педагога – гуманіста, письменника, мислителя. 35 років педагогічної діяльності на посаді вчителя і директора школи, за словами великого педагога, стали для нього «великим, ні з чим не порівнянним щастям».

З цього приводу викладачі кафедри педагогіки докт.пед.наук Цибулько Л.Г. та канд.пед.наук Крутогорська разом зі співробітниками читального залу Шило Н.А. та Борщовою О.А. за участі студентів факультету фізичного виховання провели виховний захід «Мудрості криниця(до нетлінної спадщини В.О. Сухомлинського».

Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського – це невичерпна криниця його великої мудрості. Він автор великої кількості праць: книг, нарисів, статей, у яких виклав свої погляди на освіту і виховання. Широкої популярності набули його книги «Серце віддаю дітям», «Народження громадянина», «Батьківська педагогіка», «Сто порад учителеві», «Павлиська середня школа», «Як виховати справжню людину» та інші. На початку XXI сторіччя вийшли багатомільйонними тиражами 65 його педагогічних творів, які перекладені 59 мовами світу.

Учасники заходу зазначили, що у педагогічній спадщині великого педагога можна знайти відповідь на будь-які питання щодо проблем навчання і виховання підростаючого покоління. Його творчість ніколи не забудеться, вона поза вимірами часу…

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення