Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Улюблене свято на факультеті спеціальної освіти

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Улюблене свято на факультеті спеціальної освіти

Друк

Вся гордість учителя в учнях,

В зростанні посіяних ним зерен…

Д. Мєндєлєєв.

Факультет спеціальної освіти Донбаського державного педагогічного університету відомий усім не лише фундаментальною освітою, яку отримують його студенти, але й своїми славетними традиціями. Однією з таких є відзначання свята всіх педагогів – Дня працівників освіти, який святкували цього року четвертого жовтня.

Цього разу, як і завжди у це свято, на факультеті панувала надзвичайна атмосфера. Наші викладачі виглядали особливо чарівно. Їхні обличчя сяяли радістю, щирістю і гордістю за своїх студентів, які дарували їм слова вдячності, теплі привітання і добрі побажання.

Для кожного педагога дуже важливо бачити результати своєї справи, відчувати їх значущість. Професійний рівень студентів – це віддзеркалення педагогічного досвіду, знань і умінь викладачів, які взаємодіють з ними у процесі навчання.

Тож як приємно бачити успіхи учнів, спостерігати за їхнім професійним зростанням! Саме цього і бажали сьогодні своїм студентам викладачі факультету спеціальної освіти: стати кваліфікованими корекційними педагогами – справжніми фахівцями своєї справи, вправно допомагати і надавати впевненості тим, хто має особливі освітні потреби, змінювати на краще життя інших, дарувати їм тепло своїх сердець.

День працівників освіти – особливе свято для всіх нас! Пишаємося нашою професією і надалі будемо її прославляти!

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення