Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Екскурсія до скарбниці народної мудрості та духовності

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Екскурсія до скарбниці народної мудрості та духовності

Друк

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується

і зберігається духовність.

Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали

«будинок життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

В. Сухомлинський.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек студенти факультету спеціальної освіти відвідали університетську бібліотеку. Пізнавальну екскурсію було проведено заступником директора бібліотеки Обуховою Алісою Іванівною. Студентам було нагадано про правила пошуку необхідної літератури по каталогу, можливості користування електронними книгами та журналами. Цікавим стало знайомство з книжковою виставкою, яка відображала історію бібліотеки університету, дуже порадував фотоколлаж «Читаю і вам раджу», де активну участь взяли наші студенти.

Цікаві були розповіді працівників бібліотеки кожного відділу: Гайко Ольги Костянтинівни та Тищенко Оксани Георгіївни (інформаційно-бібліографічний відділ), Агейкіної Ольги Володимирівни (абонемент художньої літератури), Зозулі Ольги Станіславівни (читальна зала №2). Бібліотекари, начебто провідники у світ казок, мандрівок, фантастики, наукових відкритій. Їм відомі секрети класифікації книжок, складання бібліографічних довідників і каталогів. Вони провели дуже цікаві бесіди із молоддю, намагались довести, наскільки важливо любити читати, дружити з книжками, уміти грамотно і красиво висловлюватись. Безсумнівно, зараз можна завантажити і купити практично будь-яку книгу, але, по-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, у бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців. Усім студентам було нагадано, що «тиша повинна бути в бібліотеці», адже це чарівна скарбниця знань та людського досвіду. Було процитовано висловлювання Миколи Реріха: «Там де процвітають бібліотеки, там мир і благодать, повага до людства і успішне вирішення найважчих соціальних проблем». Тому всі працівники бібліотеки закликали студентів до активного користування бібліотечним фондом, до активного читання наукової та художньої літератури. Або просто радили провести вечори за читанням. Адже читати не шкідливо, шкідливо не читати!

Студенти факультету спеціальної освіти взяли активну участь в акції «Подаруй бібліотеці книжку» та передали у фонд бібліотеки зібрану ними художню та наукову літературу.

Вітаємо всіх бібліотекарів з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек! Висловлюємо їм велику подяку за кропітку працю, безмежну відданість улюбленій справі і повсякденне прагнення бути корисними. Бажаємо усім працівникам університетської бібліотеки міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя!

Дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч!

  •  

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення