Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Є нові досягнення нашого студентства!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Є нові досягнення нашого студентства!

Друк

20–22 липня в Маріуполі відбувся один із яскравіших заходів цього літа – Донецький обласний етап XX Студентської республіки. І ми не залишилися осторонь цієї події. Наші студенти взяли участь у форумі та здобули нові перемоги.

На форум зібралося все студентство області. Протягом трьох днів ми працювали й створювали проекти на тему: «Як досягти прогресу і миру на Донбасі». Робота в групах, оцінка експертів, дебати, вибір міс та містера і, звичайно, вибори студентського мера. Усе це було на нашому форумі.

Наша студентка  Ельміра Чепіга зі своєю командою показала найкращі результати в розробці проекту і на виборах студентського мера здобула перемогу! Саме її обрали студентським мером Донецької області та нагородили головним призом – планшетом від партнера заходу Основа, м. Маріуполь. І це не всі перемоги наших студентів. Також на форумі обрали ще п’ять депутатів із нашого університету. І тепер ми представлятимемо свою команду на чолі із студентським мером на всеукраїнському рівні! Уперше ми будимо братимемо участь на всеукраїнській Студентській республіці потужною командою із шести студентів нашого рідного вишу! Тримаймо кулачки!

Команда ДВНЗ «ДДПУ»

  •  

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення