Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Німецька – на найвищому рівні!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Німецька – на найвищому рівні!

Друк

Сертифікат С2 Гете-Інституту отримала Галина Іванівна Капніна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри германської та слов’янської філології нашого вишу. Чудовий успіх! Доречно нагадати, що Гете-Інститут є закладом Федеративної Республіки Німеччина. Його відділення працюють в багатьох країнах світу, у тому числі в Україні (м. Київ).

Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom (GDS) – це іспит з німецької мови для дорослих. Він підтверджує найвищий рівень володіння німецькою мовою та відповідає найвищому рівню (С2) на шестирівневій шкалі компетенцій Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

Цей іспит доводить, що Ви

  • можете без зусиль розуміти практично все, що Ви читаєте або чуєте німецькою мовою
  • можете узагальнювати інформацію з різних письмових та усних джерел, відтворюючи при цьому у зв'язній формі обґрунтування та пояснення.
  • можете висловлюватися спонтанно, дуже плинно і точно, чітко показувати у змісті вищої складності тонкі нюанси значень.

Землі Федеративної Республіки Німеччина визнають цей іспит як мовне свідоцтво в межах кваліфікації вчительської посади.

Вітаємо доцента Г. І. Капніну! Викладачам і студентам є з кого брати приклад!

Іспит складено в Київському офісі Гете-інституту 06.06.2018. Усі 4 модулі (читання, аудіювання, письмо та говоріння) складено успішно.

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення