Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини На крок вище до майбутнього

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

На крок вище до майбутнього

Друк

Третього червня в Краматорську відбувся Другий регіональний фестиваль робототехніки RoboСхід, де студенти 1 курсу факультету спеціальної освіти Риманова Єлизавета, Козіненко Анастасія та Корнієнко Дар’я разом з іншими студентами університету працювали волонтерами під керівництвом доцента кафедри української мови та літератури, кандидата філологічних наук Сушко Оксани Іванівни.

Програма фестивалю була дуже насиченою та цікавою. Учні різних міст області мали можливість продемонструвати свої досягнення в роботехниці.

Школярі з різних міст Донецької області продемонстрували свої знання в робототехніці. Почався дитячий фестиваль «RoboСхід» о 10:00 в ДКиТ НКМЗ. На різних локаціях, розташованих у холі, концертному залі та інших частинах будівлі, були представлені різноманітні стенди з майстер-класами.

Одним із найважливіших елементів фестивалю стала презентація проектів команд-учасників із рішення глобальних проблем людства за допомогою роботів.

Але найяскравішим елементом фестивалю стали змагання команд-учасників із робофутболу, кегельрингу, слалому та робосумо.

Перемогу у цих змаганнях одержала команда з міста Краматорська «ITway».

Сам фестиваль закінчився о 18:30 урочистою церемонією нагородження переможців.

Для можливості організованої роботи учасників фестивалю треба було проводити кропітку роботу з підтримки порядку у кожній локації, чим і займались волонтери університету. Вони також розповсюджували програмні буклети, консультували відвідувачів та розповідали з якої нагоди відбувся фестиваль. Усім студентам-волонтерам, які взяли участь у роботі фестивалю організатори свята висловлюють щиру подяку та бажають їм успіхів у навчанні та волонтерській діяльності.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення