Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Казка як різновид прояву педагогічної майстерності

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Казка як різновид прояву педагогічної майстерності

Друк

Студентами 1-го курсу педагогічного факультету ДВНЗ «ДДПУ» спеціальності «Дошкільна освіта. Початкова освіта» в процесі вивчення дисципліни «Основи педагогічної майстерності вихователя та вчителя» було проведено театралізований показ казки «Мішок яблук» за твором В.Г. Сутєєва.

Дівчата власноруч виготовили костюми для створення необхідного їм образу та декорації для казкової атмосфери, підібрали під це театралізоване дійство відповідний музичний супровід. Майбутні педагоги намагалися в такий спосіб виконувати свої ролі та встановити контакт із дошкільнятами ЗДО №1 «Зірочка» Слов’янської міської ради.

Наш викладач – канд. пед. наук, доцент кафедри дошкільної освіти О.А. Алєко – допомагала нам у підготовці казки, навчала основам її презентації, ураховуючи вікові особливості дошкільників.

Подарунок дуже сподобався малюкам, їхні очі сяяли від задоволення. Було помітно, як вони емоційно співчували Зайчику, намагалися застерегти його від злого Вовка та вередливої Ворони. Дітлахам було весело грати разом із героями казки – майбутніми педагогами-фахівцями та отримати від них смачні яблука!

Раділи від творчої перемоги й студенти, а як це відбувалося, ви побачите на фото нашого фотокореспондента Олесі Лубінець.

Дякуємо педагогічному колективу ЗДО №1 «Зірочка» та його завідувачу С. І. Дьома за привітність, увагу до нашої дружньої групи та бажання ділитися своїми педагогічними надбаннями.

Студентка 1 курсу Єлизавета Григор’єва

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення