Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини ІКТ в умовах спеціальної школи – узагальнюємо досвід

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

ІКТ в умовах спеціальної школи – узагальнюємо досвід

Друк

30 листопада на базі Костянтинівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №32 Донецької обласної ради відбулося засідання творчої майстерні «Використання ІКТ в умовах спеціальної школи-інтернату» за сприянням науково-методичного центру спеціальної та інклюзивної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У роботі засідання творчої групи взяли участь: завідувач науково-методичного центру спеціальної та інклюзивної освіти ДОІППО Лопухіна Т.В., методист центру спеціальної та інклюзивної освіти ДОІППО Щепкіна В.В., провідні викладачі кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти ДВНЗ «ДДПУ» – завідувач кафедри проф. Дмитрієва І.В., доц. Одинченко Л.К., асист. Шишменцев І.М, заступники з навчально-виховної та виховної роботи спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Донецької області (мм. Слов’янськ, Краматорськ, Лиман, Новожеланівка, Новопокровськ, Часів Яр, Парасковіївка, Маріуполь та ін.).

Викладачі кафедри виступили зі змістовними доповідями за поставленою проблемою, а також узяли активну участь в обговоренні досвіду роботи вчителів і вихователів щодо застосування ІКТ в умовах спеціального інтернатного закладу, який було представлено ними у своїх презентаціях за темами: «Участь у міжнародних проектах – ефективний засіб формування інформаційної компетентності учнів із особливими освітніми потребами» (веб-вітрина), «ІКТ в освіті дітей із вадами пізнавальної сфери. ЗА і ПРОТИ» (методичний ринг), «Використання Google-форм у роботі спеціального педагога» (практикум), «Прості орнаменти народні, тягучі, як пісні з степів» (корекційно-виховний проект) та ін.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення