Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Педагогічна дискусія

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Педагогічна дискусія

Друк

22 листопада на факультеті фізичного виховання відбулася дискусія «Сучасний педагог». Участь у дискусії брали студенти факультету, викладачі, а також запрошений гість – викладач фізичного виховання ЗОШ №4 Василій Степанович Єфремов. Ініціатором заходу була кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Наталія Юріївна Крутогорська.

Захід був присвячений питанням, які стосуються проблем сучасного викладача: «Яким повинен бути сучасний викладач?», «Які проблеми виникають під час роботи з дітьми?», «Як вирішуються педагогічні проблеми?». Звичайно, питання є актуальними, бо розвиток сучасної системи освіти показує, що зараз дуже важливим є створення ідеальної моделі вчителя – учителя нової епохи, учителя майбутнього, такого, який відповідав би новим освітнім викликам.

Серед доповідачів були студенти факультету Д. Коваленко з віршем «Як важко бути вчителем», Д. Вєнков із доповіддю «Якими якостями повинен володіти викладач-педагог», Н. Савченко з доповіддю «Яким повинен бути випускник педагогічного університету», О. Барда з доповіддю-роздумом «Який він, учитель?». Для деяких учасників дискусії цей матеріал був як досвід педагогічної практики в школі, для інших – як підготовчий етап до перших кроків у професійній діяльності.

Викладач фізичного виховання ЗОШ №4 м. Слов'янська В.С. Єфремов поділився своїм досвідом та висловив свою думку щодо критеріїв до сучасного викладача. Ведучими, К. Яблучанською та О. Векліч, були запропоновані декілька педагогічних ситуацій. Учасники заходу активно обговорювали окремі якості вчителя фізичної культури.

Тож, на дискусії висвітлено дуже багато аспектів сучасного викладача, деякі з них уже є в нас і є ті, над якими ще треба працювати. Було розглянуто те, що утворює сутність педагога та ті можливості, які ми можемо використовувати для досягнення найвищої мети – виховання сучасних здорових та розумних дітей.

Висловлюємо велику подяку за проведення дискусії Н.Ю. Крутогорській та студентам фізичного виховання. Бажаємо подальших успіхів у педагогічній практиці!

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення