Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини У ДДПУ пройшов І тур Міжнародного конкурсу

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

У ДДПУ пройшов І тур Міжнародного конкурсу

Друк

9 листопада в День української писемності та мови в нашомууніверситеті пройшов вузівський тур XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь студенти всіх факультетів.

Як і Шевченківський, конкурс імені Петра Яцика для Донбаського державного педагогічного університету є традиційним. Щороку в ньому беруть участь студенти філологічних та інших профілів нашого навчального закладу. Цьогоріч право бути кращим знавцем української мови виборювали 17 студентів-філологів та 21 студент нефілологічних спеціальностей.

Зі словами привітання до конкурсантів звернулася голова журі вузівського туру конкурсу, декан філологічного факультету Н.І. Овчаренко. Прозвучали чудові поезії, присвячені українській мові, у виконанні студентів 2 курсу філологічного факультету, майбутніх учителів української та англійської мов Шамрай Олени, Склярової Наталії, Данилейченко Інни та Калатур Дар’ї. Також на заході йшлося про мецената українського походження, з чиїм ім’ям пов’язане виникнення конкурсу та його назва, і про День української писемності та мови, до святкування якого організатори приурочили проведення конкурсного заходу.

Учасників конкурсу ознайомили з його умовами. Завдання були складені з урахуванням мовних компетентностей учасників, а питання спрямовані на виявлення рівня мовних знань студентів із лексикології, фразеології, граматики та редагування.

Члени журі, доценти кафедри української мови та літератури Н.І. Овчаренко, Н.І. Кочукова, Г.М. Куцак, О.О. Решетняк, І.М. Рябініна створили доброзичливу атмосферу, яка сприяла невимушеній, плідній роботі конкурсантів над запропонованими завданнями.

Переможці першого етапу візьмуть участь у змаганні на обласному рівні. Наші студенти завжди показують достойні знання, зокрема і на обласному та загальноукраїнському турах конкурсу. Сподіваємося, що так буде й у цьому році. Зичимо успіхів і натхнення всім шанувальникам української мови!

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення