Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Душа говорить віршами

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Душа говорить віршами

Друк

«Мова рідна для душі…» – таку назву має збірка власних віршів студентів, випускників, викладачів фізико-математичного та філологічного факультетів і факультету спеціальної освіти.

Ідея збірки виникла два тижні тому, коли вирішили урізноманітнити заходи, присвячені Дню української писемності та мови на факультеті. Згадали про те, що фізики та математики дуже творчі люди і можуть проявляти таланти не тільки при виконанні танців та пісень, а й, напевно, уміють писати вірші. Оголосили конкурс на кращий власний вірш українською. Деканат виступив ініціатором та спонсором цього проекту. А декан Новіков О.О., на власному прикладі, створивши українське творіння, надав старт і студентам.

До оргкомітету надійшло 23 вірша. Писали здебільшого студенти фізмату про любов до країни, про кохання та життя. Цікавинками збірки були вірші випускниці 2010 року та вчителя Олександрівської школи. Усі вірші було занесено до збірки і заступник декана Кадубовський О.А., підтримавши ідею, оформив чудовий витвір, який пронизаний любов’ю до українського слова.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення