Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Першокурсники факультету спеціальної освіти відзначили День української писемності та мови

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Першокурсники факультету спеціальної освіти відзначили День української писемності та мови

Друк

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає те своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування»

Панас Мирний

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її.

Студенти першого курсу факультету спеціальної освіти на залишилися в стороні, а із захопленням поринули у чудовий світ рідної мови. Так, на кураторській годині, присвяченій Дню української писемності та мови «Я знаю силу слова….», першокурсники презентували цікаві факти про мову та її започаткування, підготували малюнки та написали есе. Разом із кураторами групи Гриненко А. М. та Шишменцевим І. М. вони читали вірші, обговорювали проблеми вивчення та удосконалення рідної мови, необхідності проведення роботи серед молоді щодо виховування любові і поваги до рiдного слова, любові до книги.

Виховна година сприяла поглибленню знань студентів відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови, її красу і багатство, її необхідність у житті людини. Першокурсники показали свої вміння та навички виразного читання творів різних жанрів, використовуючи засоби виразності. Такі

Активну участь у цьому заході взяли Безух О., Микитина А., Кружилина І., Напльських В., Коршун Д., Завражна Є., Коломійцева А., Маричева Г., Риманова Є., Міщенко А., Михайлова А., Павлова С., Кутняшенко М., Нічик В., Панякіна Д., Дахневська Д., Шмакова Є.

Для всіх цей захід був дуже цікавим і пізнавальним!

Студентка 1-го курсу факультету спеціальної освіти –

Павлова Софія

 

Навігація

Контакти

Оголошення

Оголошення