Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Свято мужності й відваги

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Свято мужності й відваги

Друк

Їх не лякають труднощі буденні,

Їх не лякають зливи з мін і куль

І ті атаки ворога силенні

Потуги зводять їхні всі на нуль.

Їх не лякає вітер, холод, спека

І те, що смерть із ними поруч йде,

Щодня витає близько небезпека,

Молитва щира завжди береже.

Їх не лякають полчища ординські,

Ворожі не лякають снайпери,

Хоча щодня бої криваві близькі,

Не падають підняті прапори.

25.09.17. Ілля Манченко

Напередодні свята захисника України студенти першого курсу факультету спеціальної освіти відвідали військову частину № 3035, щоб привітати доблесних українських воїнів з їхнім професійним святом та засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму.

«День захисника України» відзначається 14-го жовтня, у день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості.

Першокурсники разом із заступником декана Кузнецовою Т. Г., кураторами Гриненко А. М. та Шишменцевим І. М. привітали військових, побажали їм мира, здоров’я, добробуту, сили, відваги, хоробрості та щастя.

Перед студентами виступив полковник Жук В. В., який подякував за вітання, розповів про різні варіанти строкової служби та запросив всіх бажаючих ознайомитися з військовою частиною, розглянути бойові машини, сфотографуватися з ними, розібрати бойову зброю.

Наприкінці між військовими та студентами факультету фізичного виховання відбулися змагання, на яких хлопці брали участь в естафетах, розборці зброї, вправах на перекладині, перетягуванні канату. Вони мали змогу показати сілу, витривалість, прагнення до перемоги. Дівчата підтримували як студентів факультету фізичного виховання, так і військових, сподіваючись на те, що переможе дружба!

Для всіх нас цей захід був дуже цікавим і пізнавальним. Висловлюємо щиру подяку проректору з науково-педагогічної роботи Швидкому С. М. за організацію та проведення цього заходу.

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення