Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Програма Фулбрайта в Україні: лекція В.В. Навроцького на філологічному факультеті

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Програма Фулбрайта в Україні: лекція В.В. Навроцького на філологічному факультеті

Друк

Програма ім. Фулбрайта в Україні та Інститут міжнародної освіти за підтримки Посольства США в Україні проводять серію лекцій випускників фулбрайтівських програм у межах проекту «У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України». Проект присвячений святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні та здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Згаданий проект передбачає проведення лекцій українських фулбрайтерів на різні теми соціально-політичних, гуманітарних, природничих і технічних наук, а також презентацій можливостей Програми ім. Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

4 жовтня 2017 року на філологічному відбулася зустріч із доктором філософських наук, співробітником Інституту філософії НАН України В.В. Навроцьким, який прочитав лекцію «Деякі нові перспективи прикладання сучасної логіки». Аудиторію слухачів склали студенти та викладачі філфаку. Лекція відбулася в межах проекту «У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України». Гість нашого університету ознайомив присутніх із можливостями, які Програма ім. Фулбрайта надає українським науковцям і студентам і поділився спогадами про своє фулбрайтівське стажування в університеті Берклі (США). Цікавий виклад переріс у обговорення та дискусію. Плідний діалог із викладачами та студентами був продовжений за круглим столом на кафедрі філософії, соціально-політичних і правових наук.

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення