Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Патріотичний спорт на факультеті фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Патріотичний спорт на факультеті фізичного виховання

Друк

Яскраве продовження проекту «Скарбничка фахівця» на факультеті фізичного виховання відбулось 25 вересня на 3-тій парі в залі спортивних ігор ДДПУ. Старший викладач кафедри ТМОФВіР С.Г. Іванченко та доцент кафедри ТМОФВіР Л.П. Іванченко з метою більш глибокого вивчення дисципліни «Управління фізкультурою та спортом» запросили тренера-викладача з Бойового гопака, автора-засновника проекту «Братання з Заходу на Схід» Володимира Сукорського (м. Львів). Майстер ознайомив з історією виникнення цього виду спорту, його особливостями, розповів про класифікацію та статус Бойвого гопака на світовому рівні. Студенти та викладачі факультету фізвиховання дізнались про те, що Бойовий гопак — це українське бойове мистецтво, відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях.

Сьогодні Бойовий Гопак виходить за межі звичайних уявлень про вид спорту чи бойове мистецтво, це потужний молодіжний рух, що захоплює і об'єднує Українців в усьому світі, незалежно від суспільного стану чи рівня достатку, належності до політичних партій чи віросповідання.

Учні шкіл Бойового Гопака, окрім техніки двобою, вивчають українські національні традиції та обряди, опановують мистецтво співу і танцю, гри на музичних інструментах. Гопаківці виховуються на засадах державницького патріотизму та загальнолюдської моралі, поваги до старших та пошани до своєї історії. Бойовий Гопак пропагує серед підлітків та молоді відмову від куріння, алкоголю та наркотиків, відвертає їх від злочинного світу, сприяє швидшій та ефективній соціальній адаптації молодого покоління.

У ході майстер-класу було проведено тренування з охочими, а також продемонстровано техніку виконання деяких особливих елементів.

Студенти і викладачі фізвиху були зацікавлені та задоволені зустрічею. В. Сукорський запросив на курс занять із цього актуального та патріотичного виду спорту.

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення