Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Узяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації вчителів німецької мови

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Узяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації вчителів німецької мови

Друк

У межах пропозиції "Goethe-Institut – Підвищення кваліфікації вчителів німецької мови в Україні", яка була започаткована та здійснюється за підтримки та у співпраці з Міністерством освіти і науки України, у червні були проведені Тижні підвищення кваліфікації вчителів німецької мови у восьми областях України. Із 06 по 10 червня 2017 у м. Слов'янську проходив Тиждень підвищення кваліфікації вчителів німецької мови Донецької області Захід було організовано відділом гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, П’ятиденні семінарські заняття проводила мультиплікатор Гете-Інституту Ольга Бледнова на базі філологічного факультету нашого університету.

У семінарі взяло участь 20 учителів та викладачів німецької мови зі Слов'янська, Краматорська, Бахмута, Покровська, Торецька, Добропілля, а також Слов'янського, Костянтинівського, Олександрівського, Ясинуватського районів, до яких долучилися викладачі кафедр іноземної мови й германської та слов’янської філології нашого університету. Семінар був практично орієнтованим. Його учасники ознайомились із новітніми методами у викладанні німецької мови, вивчили особливості застосування сучасної мобільної техніки на заняттях з іноземної мови, а також проаналізували етапи формування краєзнавчої компетенції за допомогою різноманітних аудіовізуальних матеріалів. Робота семінару проходила в активному, динамічному ритмі, творчій та доброзичливій атмосфері.

Крім уже традиційних подарунків, які стали невід’ємною характерною рисою усіх заходів від Goethe-Institut, – методичних матеріалів, на учасників семінару чекають двомовні сертифікати, підписані Goethe-Institut і Міністерством освіти України.

Щиро дякуємо мультиплікатору Гете-Інституту Ользі Бледновій, яка проводила семінарські заняття, і організаторам заходу – Світлані Гарній, завідувачу відділу гуманітарної освіти, Донецького облІППО, Марині Мочикіній, методисту відділу, та особливо Надії Серебряковій, методисту відділу Донецького ІППО, за бездоганну підготовку та проведення Тижня підвищення кваліфікації вчителів німецької мови.

Сподіваємося на продовження плідної співпраці з Гете-Інститутом та Донецьким інститутом післядипломної педагогічної освіти та на те, що подібні заходи стануть традиційними.

Навчальні матеріали від Goethe-Institut

Цього разу нам пощастило виграти актуальні матеріали для занять німецької мови – базовий пакет «Fertigkeiten DaF».

Навчальний пакет містить такі підручники:

  • читання та письмо (2 частини, A1 та A2);
  • аудіювання та говоріння A1/A2;
  • тренування фонетики A1-B1;
  • граматика та спілкування (частина 1 та частина 2).

Сподіваємось і на подальшу підтримку наших викладачів і студентів у вивченні німецької мови і щиро радіємо продовженню співпраці з Гете-Інститутом!

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення