Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Навчалися правил дорожнього руху інтерактивно

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Навчалися правил дорожнього руху інтерактивно

Друк

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Відстані між районами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту.

Отже, транспорт – наш вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.

Студенти філологічного факультету та факультету фізичного виховання ДВНЗ «ДДПУ» долучились до проведення Всеукраїнського заходу з безпеки дорожнього руху на центральній площі м. Слов’янська. Метою заходу було поглиблення знань учнів із правил дорожнього руху; продовження формування уяви школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицях та дорогах; закріплення навичок виконання основних правил руху з метою попередження дитячого травматизму.

Інтерактивні завдання, тренінг «Твій безпечний шлях до школи», квест, цікаві загадки та ребуси, тести множинного вибору, естафети, рухливі ігри «Червоний, жовтий, зелений» «Перехід» «Перехрестя!», велосипедні старти, пісні та танці , підготовлені майбутніми вчителями чекали на команди – «Пішоходи» і «Водії». Учні загальноосвітніх шкіл змагалися між собою за право називатися «Кращим знавцем Правил дорожнього руху».

Студенти провели брейн-ринг на знання правил дорожнього руху задля розширення уявлення учнів про те, хто такі пасажири; навчили правил користування громадським транспортом; ознайомили дітей із дорожньою розміткою й дорожніми знаками, що позначають місце зупинки пасажирського транспорту. За допомогою інтерактивної технології «Метод ПРЕС» діти аргументували рішення щодо складних ситуацій на дорозі.

Проведення заходу показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, уміють знайти вихід із будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Завдання поглибили знання учнів у відповідній сфері, сприяли розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення