Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Майстер класи студентів філологічного факультету для учнів загальноосвітніх шкіл

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Майстер класи студентів філологічного факультету для учнів загальноосвітніх шкіл

Друк

Згідно з планом заходів кафедри іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» 11 травня відбувся методичний семінар к.філос.н., доц. кафедри іноземних мов Шевченко М. Ю. для студентів мовних та немовних спеціальностей та учнів загальноосвітніх шкіл міста Слов’янська на тему:« «Нестандартні форми навчання як засіб успішного вивчення іноземних мов та визначення їх ролі у формуванні у студентів та учнів умінь та навичок іншомовного спілкування» з нагоди святкування 25-річчя відносин України-США.

Студенти першого, другого та третього курсу філологічного факультету провели майстер класи з учнями загальноосвітніх шкіл, відчули себе у ролі майбутніх вчителів іноземних мов. Школярам представлено вправи англійською та німецькою мовами. Учні брали участь у цікавих іграх, опановуючи англійську мову. Після майстер-класу учасники отримали методичні матеріали для використання на уроках.

Основними питання семінару були лінгводидактика та проблеми лінгвістики тексту та дискурсу, фонетична, лексична та граматична системи мови та методи їх досліджень, cучасні підходи та іноваційні технології формування іншомовної комунікативної компетентності, використання технічних засобів у навчанні іноземних мов (аудіальні засоби, аудіовізуальні), використання Інтернет ресурсів у вивченні іноземних мов.

Семінар сприяв упровадженню інтерактивних методик викладання іноземних мов у освітній процес.

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення