Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Зустріч студентів спеціальної освіти з представниками громадської організації «Дотик»: відчуємо проблеми людей з інвалідністю

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Зустріч студентів спеціальної освіти з представниками громадської організації «Дотик»: відчуємо проблеми людей з інвалідністю

Друк

13 квітня відбулася зустріч Громадської організації «Інвалідів з вадами зору з дитинства та загального захворювання «Дотик» (м. Слов’янськ) зі студентами та викладачами факультету спеціальної освіти. Метою цього заходу було ознайомлення всіх присутніх із діяльністю організації, її основними завданнями та перспективним розвитком. Голова Шаповал Олена Володимирівна підкреслила девіз осіб із особливими освітніми потребами: «Спілкування без бар’єрів. Рівні на рівних».

Членами громадської організації Смоляковою Наталією (студентка 1 курсу очної форми навчання факультету спеціальної освіти ДДПУ), Ейзєнгравдін Вадимом (студент 3 курсу очної форми навчання філологічного факультету, англо-німецького відділення ДДПУ) та Фріц Олегом було проведено конкурси на орієнтацію у просторі («Наповни склянку», «Впізнай мене», «Передай м’яча»), під час яких учасники (студенти 1-5 курсів) із закритими очима повинні були виконати завдання побутового змісту і тим самим відчути себе людиною із вадою зору.

Перед присутніми виступив творчій колектив організації «Спонтанний бенд» (Смолякова Наталія, Смоляков Едуард  заступник голови організації) із піснею, яка не залишила байдужими жодного в аудиторії.

Викладачі та студенти факультету спеціальної освіти взяли активну участь в обговоренні питань, пов’язаних із проблемами, які відчувають люди з особливими потребами, їх соціалізації та надання допомоги.

Щиро дякуємо усім присутнім за виявлення жвавого інтересу до осіб із вадами зору та бажаємо подальших успіхів у розвитку Громадської організації «Інвалідів з вадами зору з дитинства та загального захворювання «Дотик».

Студенти факультету спеціальної освіти з представниками громадської організації ДОТИК

Всі завдання треба виконувати лише на дотик

Треба перелити воду без контролю зору

Як можна грати м'ячем та не бачити партнера і м'яч

Впізнай на дотик, хто це

Представники організації Дотик - люди творчі та талановиті.

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення