Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини До українського дня навколишнього середовища

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

До українського дня навколишнього середовища

Друк

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно в третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. У 2017 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 15 квітня.

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Наші студенти не залишились байдужими до загальних екологічних проблем. На факультеті спеціальної освіти було проведено кураторські години на яких розглядали стан навколишнього середовища України, екологічну політику, охорону природи на державному та міждержавному рівнях. Продовженням теоретичних бесід стала робота з наведення порядку на подвір’ї університету.

11 квітня студенти-першокурсники факультету спеціальної освіти разом із кураторами Сильченко В. В. та Омельченко М. С. взяли участь у плановому прибиранні території університету. До роботи було залучено одразу 2 групи. Після отримання знарядь праці та настанов від технічного персоналу студенти та куратори рушили на прибирання. Одразу відбувся поділ роботи. Одні збирали сміття в покривала, інші  носили його в спеціально відведене місце. Окремої уваги заслуговує те, що всі учасники трудового десанту з великим ентузіазмом виконували це необхідне для всіх нас завдання.

Хоча на вулиці було сиро та холодно, і взагалі погода нагадувала осінь, у дружньому колективі студентів та кураторів під час прибирання на свіжому повітрі настрій був весняний.

Студенти 1-го курсу факультету спеціальної освіти разом із кураторами Сильченко В.В. та Омельченко М.С.

Наші дівчата - тендитні, але сильні!

Наші куратори працюють разом зі студентами

Участок складний, але він буде чистим!

Активна праця студентів 1-го курсу Олексія та Віктора

Студенти 1-го курсу факультету спеціальної освіти прибирають територію університету

Куратори 1-го курсу - Сильченко В.В. та Омельченко М.С.

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення