Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Чекаємо на нову висадку музично-поетичного десанту!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Чекаємо на нову висадку музично-поетичного десанту!

Друк

27 лютого до нашого університету завітають дуже відомі українські письменники та співаки. Музично-поетичний десант, як і минулого разу, очолюють Сергій Жадан та мистецьке об’єднання «Остання барикада». Зустріч відбудеться в актовому залі головного корпусу об 11:30.

Представляємо учасників нової музично-поетичної акції:

Сергій Жадан – письменник, поет, перекладач, громадський активіст. Народився у Старобільську. Учасник мистецьких проектів та акцій громадянської непокори. Один із найвідоміших сучасних українських письменників.

Віталій і Дмитро Капранови – письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі. Одна з останніх книг «Мальована історія Незалежності України» стала бестселером на Львівському форумі. Також виступають як музиканти із програмою «Дзен.ua».

Юрій Винничук – прозаїк, літературознавець, публіцист, лауреат премії „Книга року ВВС”, входить у п’ятірку найпопулярніших українських авторів. За гори інформації в голові Юрія Винничука колись назвали "чемоданом".

Олександр Ірванецьперекладач, поет, прозаїк, драматург твори якого вже стали класикою. Один із учасників літературного гурту Бу-Ба-Бу. Член білоруського ПЕН-клубу.

Андрій Курков – письменник, журналіст, кіносценарист. Його твори потрапили в топ-десятку європейських бестселерів. Один з найпопулярніших українських письменників за кордоном.

Мар’яна Садовськаспівачка, актриса, композитор, аранжувальниця, музичний драматург, викладачка, фольклористка, художниця. Живе у Німеччині. ЇЇ називають «українською Бйорк» за кордоном. Є організатором акцій по збору коштів для постраждалих вояків на сході, біженців, дитячих будинків.

Фома (лідер гурту «Мандри»)

 

Ігор Казаков, заступник декана філологічного факультету

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення