Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Обговорили актуальну тему

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Обговорили актуальну тему

Друк

Кураторські години у вищому навчальному закладі – одна з найпоширеніших форм поза аудиторної роботи, насамперед виховної. На факультеті підготовки вчителів початкових класів вони відбуваються завжди цікаво. Нещодавно студенти 2-го курсу спеціалізації «Англійська мова» разом зі своїм куратором доцентом Пашко Любов Василівною провели кураторську годину на тему «Сучасний вчитель початкових класів». Захід був сповнений світлими згадками студентів про педагогів. В аудиторії лунали уривки зі студентських творів про свого першого вчителя. Студенти групи 2-А підписали новорічні листівки з найтеплішими словами подяки та щирими побажаннями для своєї вчительки.

Любов Василівна запросила на захід заступника декана, доцента Фатальчука С.Д. та завідувача кафедри природничо-математичних дисциплін, доцента Євтухову Т.А. Рдзинкою кураторської години стали колишні студенти Донбаського державного педагогічного університету факультету підготовки вчителів початкових класів Погорелова Ярослава, яка наразі працює учителем початкових класів ЗОШ № 5 м. Костянтинівка, та Анциферов Вадим, провідний фахівець, учитель початкових класів вищої категорії ЗОШ № 16 м. Слов’янска. Вони розповіли про свої педагогічні успіхи та поділилися секретами успішної роботи з дітьми. Розповіді супроводжувалися презентацією, завдяки якій студенти могли наочно бачити – як це воно – бути вчителем.

У кінці студенти підбили підсумок щодо того, яким має бути вчитель початкових класів, і заповнили великий та яскравий макет серця вчителя якостями характеру, що вони мають бути притаманні кожному вчителеві. Натомість усі об’єдналися однією важливою думкою – найголовнішим для вчителів початкових класів є любов до дітей!

Безпалова Наталя,

студентка 2 курсу групи А факультету ПВПК

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення