Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Побачив світ новий підручник

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Побачив світ новий підручник

Друк

На кафедрі управління навчальними закладами розроблено новий підручник для студентів вищих навчальних закладів "Маркетингова та іміджева діяльність навчального закладу (2 частина)", автор – канд. екон. наук, доц. кафедри М.В. Артюхіна.

У підручнику докладно розглянуто особливості маркетингової та іміджевої діяльності вітчизняних навчальних закладів. Проаналізовано функції маркетингу та інструменти впливу на ринок споживачів освітніх послуг. Автор, з одного боку, звертає увагу на перевірені часом теоретичні положення маркетингу, а з іншого – відкриває шлях свіжим маркетинговим ідеям, інструментам та практичним підходам щодо удосконалення маркетингової діяльності навчальних закладів та покращення їх іміджу в очах усіх зацікавлених аудиторій.

Підручник адресовано студентам, які навчаються в магістратурі "Управління навчальним закладом" та за спеціальністю "Маркетинг", а також керівникам навчальних закладів, працівникам освітньої галузі та тим, хто прагне підвищити компетенцію у галузі маркетингової та іміджевої діяльності навчальних закладів.

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення