Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Освіта для сталого розвитку в Слов’янську

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Освіта для сталого розвитку в Слов’янську

Друк

22 та 23 січня 2015 року на базі загальноосвітньої школи №13 м. Слов’янська відбувся навчальний семінар-тренінг «Теорія і методика освіти для сталого розвитку» для працівників закладів дошкільної освіти. На семінарі-тренінгу була присутня тренер освітніх програм Благодійної організації «Учителі за демократію та партнерство» Пилипчатіна Людмила Миколаївна. Програму тренінгу здійснювали тренер Іванчук Сабіна Айдинівна, аспірант кафедри педагогіки вищої школи, працівник кафедри дошкільної освіти Донбаського державного педагогічного університету, Салькова Г.О., вихователь ДНЗ № 3 «Ромашка».

У семінарі взяли участь вихователі, методисти та практичні психологи міста. Їх очікування були в знайомстві з новим курсом, із методикою його викладання.

Активність учасників тренінгу була висока. Кожен з присутніх мав можливість на практиці проявити свої знання в запропонованих тренером ситуаціях. Практичне виконання тих чи інших завдань дало змогу зрозуміти поняття «сталий розвиток». Робота велася у підгрупах за темами: «Допомога і підтримка», «Вода – наше спільне багатство», «Слово у подарунок». Практичні працівники жваво обговорювали задані вправи, давали корисні коментарі, ділилися родзинками свого досвіду.

Особливий інтерес викликала методика проведення занять на прикладі підтеми «Привітання». Учасники з зацікавленістю сприймали педагогіку емпауерменту («емпауермент» – з англ. еmpowerment – надання людині мотивації й натхнення до дії)) та інтерактивні вправи.

Методисти, практичні психологи та вихователі  виказали захоплення, що такий курс вводиться, що він почне змінювати менталітет маленьких мешканців країни і допоможе виховувати в дітях бажання щось робити, бо це вони роблять для себе.

Учасники семінару-тренінгу дякували авторам програми, організаторам проекту за добре спланований захід, яких їм останнім часом не вистачало.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення