Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Спадщина Януша Корчака: ретроспектива та сучасність

Друк

Ім’я Януша Корчака асоціюється в людській свідомості з самопожертвою, героїзмом, мучеництвом, величезною любов’ю до дітей.

Із нагоди 140-ї річниці з дня народження видатного польського педагога, автора численних книг про дітей і для дітей, батька сотень сиріт 01 березня 2018 р. з ініціативи кафедри педагогіки у ДДПУ було проведено круглий стіл за темою «Спадщина Януша Корчака: ретроспектива та сучасність». У цьому заході взяли участь викладачі кафедри педагогіки та педагогіки вищої школи, директори шкіл та педагогічного ліцею міста, робітники бібліотеки ДДПУ, аспіранти та інші фахівці.

Робота круглого столу була організована за такими напрямами:

Детальніше...
 

Відбулося свято шанувальників Шевченкового слова

Друк

В дні перемог і в дні поразок,

В щасливі дні і в дні сумні

Іду з дитинства до Тараса,

Несу думки свої земні.

Ю.Рибчинський

6 березня на філологічному факультеті Донбаського державного педагогічного університету відбувся традиційний конкурс читців Шевченківської поезії. Учасники заходу зібралися, щоб ушанувати пам’ять видатного українського поета, творчість якого була й залишається невичерпним джерелом натхнення та надії для сучасної молоді.

Організатором конкурсу виступила кафедра української мови та літератури, зокрема доценти кафедри Назар Миколайович Ляшов та Надія Миколаївна Тендітна.

Свою любов і шану до Кобзаря висловлювали віршами талановиті студенти І-ІV курсів української, українсько-англійської та російсько-української спеціальностей. Учасники показали вміння виразно читати твори українського митця, інтонаційно передавати авторський задум, виявили акторську майстерність. Наша молодь не лише щиро поціновує поезію Т.Г.Шевченка, але й черпає натхнення для власної творчості. Тому на конкурсі були гідно представлені й авторські вірші.

Детальніше...
 

Свято весни на педагогічному факультеті

Друк

На педагогічному факультеті відбулося яскраве свято – чоловіки вітали представниць прекрасної статі зі Святом весни!

Концерт-привітання став для всіх жінок факультету сюрпризом, тому що підготовка до нього відбувалася «таємно».

У програмі концерту знайшлося місце і поезії, і пісням, і гумористичним сценкам, і запальним танцям.

Детальніше...
 

Змагалися з волейболу

Друк

28 лютого, 1 та 5 березня в спортивному корпусі відбувались змагання з волейболу серед студентів факультетів Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет». У першості брали участь команди: факультету психології, економіки та управління; фізико-математичного факультету; педагогічного факультету; дефектологічного факультету; філологічного факультету; факультету ПТПО (технологічне відділення) та факультету фізичного виховання, група «Здоров’я людини».

Детальніше...
 

Практичний семінар з фінансової грамотності на факультеті психології, економіки та управління

Друк

06 березня 2018 р. за підтримки проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Міністерства освіти та науки України на базі факультету психології, економіки та управління відбувся практичний семінар на тему «Фінансова грамотність».

Метою заходу було залучення студентської молоді до поглибленого вивчення фінансових питань, стимулювання творчого мислення і отримання практичних навиків у фінансовій сфері.

В заході приймали участь фахівці в галузі економіки, психології та фінансів, науковці.

Детальніше...
 

Любов та поезія Шевченка

Друк

Укотре студенти факультету фізичного виховання демонструють не тільки любов до спорту, але й любов до поезії. Напередодні Шевченківських днів та Жіночого свята для студентів факультету фізичного виховання бібліотекарі читальної зали № 1 Борщова О.А., Шило Н.О. влаштували літературно-музичний захід «Тарасові музи».

Була піднята завіса над найбільш загадковою сторінкою життя і творчості митця — його коханням. Кохані жінки стали для творчого генія тими музами, які своїм полум’яним почуттям або холодною байдужістю надихнули на створення вершинних поезій і художніх полотен.

Детальніше...
 

Спортивна весна на факультеті фізичного виховання

Друк

Плавання – це особливий вид спорту, який корисний майже для всіх систем організму, підвищує загальний тонус тіла, а також допомагає розслабитися.

Позитивний вплив плавання на організм людини дуже широкий. Воно допомагає боротися із зайвою вагою, зміцнює серце, продовжує життя. Плавання тонізує весь організм і приносить відчутну користь для його здоров'я. Люди, які регулярно ходять в басейн, набувають струнку фігуру, міцність духу та позитивний настрій. Саме час замислитись із приводу зміцнення духу. Початок «Спортивної весни» на факультеті фізичного виховання відзначився змаганням із плавання, що відбувались 3 березня у Комунальному закладі «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» за участю викладачів та студентів ДДПУ.

Детальніше...
 

Привітання з 8 березня від Ольги Кичукової!

Друк

Вельмишановні жіночки

І молоді дівчата!

Я знов вітаю залюбки

Вас із жіночим святом!

Святом весни, святом краси,

Природи процвітання,

Святом найкращих почуттів –

Любові і кохання


Бажаю всім бути красивими,

Коханими, дуже щасливими!

Це Олег Винник Вам співає:

«Багато щастя не буває».


Але найбільше наше щастя –

Це є міцне здоров’я!

Його без меж я Вам бажаю

Із щирою любов’ю.


Чоловіки хай Вас кохають,

Завжди дарують квіти,

В усьому Вам допомагають

Й будуть слухняні діти.


Нехай цвітуть Ваші серця

Весняними квітками,

Панує радість без кінця

І згода поміж вами.


Нехай Вас Бог благословляє

На все найкраще в світі!

Хай мирне небо посилає

І Вам, і Вашим дітям!


А молодим дівчатам я

Бажаю наречених

Струнких, красивих та багатих

І – не завадить – вчених.


Великих успіхів, бажаю

Я університету!

Хай досягає, як ніколи,

Слави, авторитету!


Бо Вишем жінка знов керує

Розумна, мудра, гарна

Сил не шкодуючи, працює

І впевнено, й ударно.


Я двадцять років вже не з вами,

Але завжди готова

Вітати Вас з всіма святами…

Колега Кичукова

 

Санітарна дружина факультету фізичного виховання

Друк

Щороку 1 березня світове співтовариство відзначає Всесвітній день цивільної оборони. Цей день має дві основні цілі:

 1. Забезпечення доведення до відома світу громадськості життєвої важливості цивільної оборони та підвищення рівня поінформованості про готовність до запобігання нещасних випадків або стихійних лих та заходів, що вживаються в разі цих інцидентів;
 2. Відзначення зусиль та досягнень національних служб, відповідальних за боротьбу з лихами, вшанування пам’яті жертв.

Уже багато років у ДДПУ готуються санітарні дружини. Санітарна дружина – рухоме формування медичної служби цивільної оборони.

Санітарні дружини в системі медичної служби цивільної оборони призначені для надання першої медичної допомоги ураженим безпосередньо в осередках масового ураження і в зонах стихійних лих, участі в проведенні санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів (подвірні обходи, виявлення хворих із температурою, роздача профілактичних засобів, участь у проведенні дезінфекції та ін.).

Детальніше...
 

Вітання команді з чирлідингу

Друк

Уже багато років дівчата групи спортивно-педагогічного вдосконалення факультету фізичного виховання ДДПУ дивують та радують своїми яскравими виступами на обласних, міських та університетських заходах. Одним із напрямів роботи групи є чирлідинг (вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту – танців, гімнастики та акробатики).

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 179

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення