Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Відеорезюме, як альтернативний інструмент працевлаштування майбутніх випускників

Друк

Співпрацю між відділом профорієнтаційної роботи Слов'янського міського центру зайнятості та колективом викладачів і студентів факультету гуманітарної та економічної освіти ДДПУ підтверджено ще однією зустріччю.

10 жовтня 2019 р. до нас завітала фахівець центру Лоіш Поліна Олексіївна, яка водночас завершує навчання у магістратурі за спеціальністю «Психологія» та «Менеджмент». На меті цієї зустрічі стало інформування студентів про новий сервіс Державної служби зайнятості України, який має допомогти майбутнім випускникам у працевлаштуванні, зокрема у створенні відеорезюме. Це короткий відеоролик, у якому пошукач роботи стисло характеризує свою навчальну, трудову біографію, професійні досягнення та особистісні якості. На сьогодні відео резюме є альтернативним інструментом пошуку роботи, який значно підвищує шанси на успішне працевлаштування, зокрема майбутніх випускників факультету.

Детальніше...
 

Долучилися до проекту від IREX

Друк

Наш університет долучився до участі в проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з МОН України та Академією української преси.

Проект має на меті допомогти українським школярам набути навичок критичного сприйняття інформації в контексті шкільної освіти. Концепція Нової української школи передбачає формування навичок критичного мислення в учнів. До десяти ключових компетентностей у межах освітньої реформи увійшла й інформаційно-цифрова та навички з інформаційної й медіаграмотності.

Детальніше...
 

Майстер-клас у бібліотеці для студентів факультету спеціальної освіти

Друк

Бібліотека – це храм знань,

безпечне море і надія!

Палкий вогонь не згасне поривань,

що наше сердце й душу гріє!

Цього тижня студенти факультету спеціальної освіти разом із доцентом Гіренко Ніною Андріївною завітали до університетської бібліотеки.

Такої кількості чудових книг та цікавих історій про становлення нашої бібліотеки ми не бачили і не чули ніколи!

Детальніше...
 

Зустріч із легендою

Друк

Три роки тому на факультеті фізичного виховання кафедрою загальної психології під керівництвом доц. Н.В. Шайди було започатковано проект «Скарбничка фахівця». Основна мета проекту – ознайомити студентів факультету фізичного виховання з особливостями професії, яку вони набувають, познайомитись із випускниками факультету, що працюють у загальноосвітніх, спортивних школах, з особливостями їхньої роботи, із тонкощами педагогічної майстерності, тренерської роботи на практиці.

За ці роки студенти мали можливість набувати досвід у тренерів-випускників факультету фізичного виховання кінно-спортивного клубу «АЛЛЮР», у плавальному басейні, спортивних залах спостерігали за тренуванням спортсменів високих кваліфікацій із боксу, пауерліфтингу (в тому числі спортсменів із вадами зору), із бойового гопака, кікбоксингу, карате, а також осягали особливості тренування зі спортивної гімнастики, туризму, лікувальної фізичної культури, лікувального та спортивного масажу тощо.

Детальніше...
 

День захисника України на педагогічному факультеті

Друк

До дня захисника України на педагогічному факультеті відбувся урочистий захід, присвячений українському козацтву та захисникам України різних часів. Було організовано колективний перегляд художнього фільму «Кіборги».

Підготовку цього заходу здійснили представниці Студентського парламенту факультету, а саме: голова – Олександра Чубкова, заступник голови – Дар’я Давидова. Технічну підтримку забезпечила Анна Давимука.

Детальніше...
 

Вітання до Дня захисника від студентів факультету спеціальної освіти

Друк

Напередодні святкування Дня захисника України студенти факультету спеціальної освіти активно долучилися до вітань наших відважних воїнів, які ціною власного життя оберігають наш мир і спокій, підготувавши виставку плакатів, на яких через художні образи висловили найщиріші слова подяки усім, хто на Сході нашої країни мужньо протидіє ворогу.

Детальніше...
 

Дебют першокурсників на педагогічному факультеті

Друк

У цьому році Дебют першокурсників на педагогічному факультеті був присвячений Дню працівників освіти.

Усі виступи першокурсників були яскравими: читали вірші, присвячені вчителю, та авторську лірику; звучали пісні українських виконавців та також авторські. Глядачі тепло підтримали танцювальну композицію на пісню «Обійми мене» гурту «Океан Ельзи», а колективний танок студентів у форматі «флеш-моб» викликав справжні овації. Першими враженнями від студентського життя та проживання у гуртожитку № 1 поділилися студенти 1 курсу спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» засобами «гумористичного флеш-мобу».

Детальніше...
 

Факультет фізичного виховання вітає з Днем захисника України!

Друк

Добра традиція на факультеті фізичного виховання – вітати захисників України з професійним святом. 10 жовтня студенти та викладачі факультету відвідали військову частину № 3035.

Захід почався з вітальних слів проректора з науково-педагогічної роботи ДДПУ С.М. Швидкого та заступника декана факультету фізичного виховання Ю.Ю. Мусхаріної. Військовослужбовці ретельно готувались до святкового візиту: демонстрували навички роботи зі службовими собаками, рукопашного бою, залучали молодь до майстер-класу з тактичної медицини, навіть військовий оркестр вразив гостей своєю віртуозною грою. Студенти та викладачі мали змогу ознайомитись із військовою технікою, багатьма видами зброї, побутом вояків. Військовослужбовці відповідали на численні питання студентів.

Детальніше...
 

Яскрава подія похмурого дня

Друк

10 вересня студенти 2 курсу факультету фізичного виховання разом із викладачем – доктором педагогічних наук Цибулько Л.Г. та куратором – канд. пед. наук Григоренко Г.В., відвідали музей народної архітектури, побуту та дитячої творчості в с. Прелесне.

Метою цього виховного заходу було проведення виїзного круглого столу на тему: «Виховний потенціал народної педагогіки у професійній діяльності майбутнього вчителя». Студенти із зацікавленістю прослухали розповідь про життя та побут наших земляків-пращурів, про родинно-побутові звичаї та особливості виховання дітей через фольклор та народне мистецтво.

Детальніше...
 

Студенти факультету спеціальної освіти відвідали відкриття дитячого ігрового майданчику «Інклюзивний простір»

Друк

Упродовж останнього часу питання інклюзії починають розглядати не тільки в аспекті створення доступного освітнього середовища для дітей із особливими освітніми потребами, але й із погляду створення рівних можливостей для всіх. Саме тому 12 жовтня у сквері «Мрія» відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчику «Інклюзивний простір».

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 228

Оголошення