Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

У новий рік зі старими добрими традиціями

Друк

Новий календарний рік освітяни факультету початкової, технологічної та професійної освіти розпочали старими добрими традиціями. У межах діяльності науково-методичного майданчика кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті й Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 доценти Т. Бондаренко, В. Гринько, О. Кошелєв узяли участь воркшопі «Використання «Blended Learning» у загальноосвітній школі в контексті реалізації Концепції НУШ» разом із освітянами Миколаївської та Черкаської ОТГ.

Детальніше...
 

Перший зимовий випуск на факультеті фізичного виховання

Друк

22 грудня відбулося по-факультетські сімейне свято – випускався вже остаточно в доросле життя 2 курс магістратури – перший зимовий випуск магістрів в історії факультету фізичного виховання. Куратором, справжньою опорою та підтримкою цих унікальних студентів протягом усього навчального шляху була Юлія Юріївна Мусхаріна.

Для того, щоб порадувати наших випускників, над святковим концертом працювала вся творча група факультету (навіть не лише нашого). Головним режисером цього свята була Катерина Білоусова.

Детальніше...
 

Театр тіней на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

Друк

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулася подія, присвячена Новорічним святам та Дню Святого Миколая. Силами студентів факультету під керівництвом доцента кафедри музики і хореографії Олени Зубарєвої було продемонстровано експериментальне та дивовижне театральне видовище театрального мистецтва – Театр тіней.

Детальніше...
 

Повідомлення від ректорату ДВНЗ ДДПУ

Друк

Ректорат Державного вищого навчального закладу «Донбаського державного педагогічного університету» у відповідь на запитання студентів, батьків і представників громадських організацій повідомляє, що організація освітнього процесу для всіх рівнів і форм навчання у весняному семестрі 2018-2019 навчального року відбуватиметься згідно графіка освітнього процесу, а саме:

 • з 31 грудня 2018 року по 13 січня 2019 року – зимові канікули;
 • з 14 січня 2019 року початок 2 семестру;
 • з 3 червня 2019 року по 29 червня 2019 року – літня екзаменаційна сесія;
 • з 3 червня 2019 року по 29 червня 2019 року атестація випускників бакалаврського рівня.

 

Популяризуємо професії соціальної сфери

Друк

Студенти педагогічного факультету магістерського рівня вищої освіти спеціальності «Соціальна робота» Валерія Баранік, Дар’я Жирова, Юлія Худавердієва під час проходження практичної підготовки відвідали школи №№ 1, 5, 8, 10, 12, 15, 17 м. Слов’янська, Слов’янський педагогічний ліцей та школи м. Краматорська з метою популяризації професій соціальної сфери.

Студенти розповідали про професії соціальної сфери, які можна здобути навчаючись на педагогічному факультеті ДДПУ, а саме:

Детальніше...
 

Розвиваємо підприємницькі навички

Друк

24 грудня студенти й викладачі факультету психології, економіки та управління прийняли участь у практичному семінарі з навчання підприємницької діяльності та самозайнятості. Захід відбувся у рамках проекту Європейського Союзу для молоді (EU4Youth): «Кращі навички для кращого майбутнього» при підтримці, Благодійного фонду «Слов’янське Серце» («Slavic Heart») та Save the Children.

Учасники семінару мали можливість отримати інформацію щодо написання бізнес-планів для участі у грантових конкурсах на відкриття малого бізнесу.

Детальніше...
 

Студенти третього курсу факультету спеціальної освіти звітують про новий досвід

Друк

Із першим логопедичним досвідом, певною базою практичних навичок та гарним настроєм повернулися студенти факультету спеціальної освіти з педагогічної практики. Своїми професійними досягненнями та виробничими труднощами кожен практикант міг поділитися з викладачами під час звітної конференції.

Цікавими були презентації про роботу студентів у різних дитячих садках, які супроводжувалися запитаннями та коментарями провідних спеціалістів факультету доктора психологічних наук, професора О.В. Мамічевої, кандидата психологічних наук, доцента В.В. Кордонець та кандидата психологічних наук, кандидата психологічних наук, доцента Н.М. Могільової.

Детальніше...
 

Шановна Людмило Валентинівно! Щиро вітаємо з ювілеєм!

Друк

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Колектив кафедри педагогіки


 

Обговорили важливу проблему

Друк

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ України за перші 4 місяця 2018 року було зареєстровано 5 764 нових випадки ВІЛ-інфекції (з них 783 дитини до 14 років). Усього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 321 382 нових випадка ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 46 024 людини. Найбільш ураженими ВІЛ-інфекцією регіонами є Дніпропетровська, Одеська, Донецька, Київська й Миколаївська області. Саме тому, особливої актуальності на сьогодні набуває просвітницька та профілактична робота серед молоді щодо шляхів передачі, особливостей протікання та наслідків ВІЛ та СНІД.

Детальніше...
 

Стали фахівцями

Друк

10 грудня на кафедрі української мови та літератури філологічного факультету відбувся захист випускових робіт зі спецкурсу «Основи журналістики». Групу слухачів склали не лише студенти ДДПУ, а й представники різних галузей промисловості та виробництва зі Слов’янська, Краматорська, Миколаївки, Святогірська.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 206

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення