Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Широка Масниця на факультеті ПТПО

Друк

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного Масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік.

Кожен день свята мав свою назву та певні традиційні обряди. Цього року святкування відбулося у четвер – «розгуляй». Із цього дня починались гучні та веселі гуляння й забави з вечора й до світанку: танці, співи.

Детальніше...
 

Вітаємо зі спортивною перемогою!

Друк

Із 20 по 22 лютого в місті Луцьку відбувався Чемпіонат України з сумо. Студентка нашого вишу, яка навчається на І курсі факультету фізичного виховання, спеціальність фізична терапія, ерготерапія, Моренко Елізавета у перший день змагань у віковій категорії U-21 та U-23 виборола два I місця.

Детальніше...
 

Шановна Руслано Миколаївно!

Друк

Ми раді сьогодні Вас щиро вітати,

Бажаємо грошей мішок заробляти,

Здоров'я плекати, себе берегти,

В роботі, звичайно, висот досягти,

Не мати проблем, хай знешкодяться лиха,

Хай добре живеться Вам, мирно і тихо!

Колектив кафедри української мови та літератури

 

Профспілкова організація привітала доцента Гіренко Ніну Андріївну з нагоди ювілею!

Друк

Доцент Гіренко Ніна Андріївна отримала почесну нагороду від профспілкової організації працівників ДДПУ з нагоди ювілею! Уже багато років поспіль Ніна Андріївна є представником від факультету спеціальної освіти у профспілковій організації університету – відстоює законні права та інтереси наших викладачів.

Детальніше...
 

Вітаємо переможців олімпіади зі спеціальної педагогіки!

Друк

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальної педагогіки – Спеціальна освіта:

Шаповалова Олена (1 курс) – І місце

Зіпір Валерія (1 курс) – ІІ місце

Скурідіна Альона (1 курс) – ІІІ місце

Михайлова Анастасія (3 курс) – І місце

Корнієнко Дар'я (3 курс) – ІІ місце

Кутняшенко Марія (3 курс) – ІІІ місце

 

Воркшоп «Emotional Intelligence and Critical Thinking Skills in ELT Classroom»

Друк

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти кафедрою теорії і практики початкової освіти й Лінгвістичним центром «Prime Time» започатковано серію воркшопів “Upgrade Your Teaching” для вчителів та викладачів англійської мови. 23 лютого відбувся I навчально-методичний семінар«Emotional Intelligence and Critical Thinking Skills in ELT Classroom».

Детальніше...
 

Збірник «Теоретичні й прикладні проблеми сучасної філології» відзначає свій десятирічний ювілей

Друк

На філологічному факультеті Донбаського державного педагогічного університету вийшов друком десятий випуск фахового збірника «Теоретичні й прикладні проблеми сучасної філології» (у 2-х частинах) [за загальною редакцією професора В. А. Глущенка; науковий редактор доцент Н. М. Маторіна].

Пропоновані науково-методичні студії з мовознавства, літературознавства, методики викладання мови та літератури у закладах вищої освіти та закладах загальної середньої освіти присвячено актуальним проблемам сучасної лінгвістики, дидактики та літературного процесу. Головна мета видання – сприяти розвитку наукового та професійного потенціалу широкого загалу науковців усієї України та зарубіжжя; поширення наукової інформації; створення відкритого дискусійного майданчика, де можна обговорювати нові наукові погляди; обговорювати актуальні проблеми сучасного мовознавства, літературознавства, педагогіки.

Детальніше...
 

Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теорії та методики фізичного виховання

Друк

20 лютого на факультеті фізичного виховання було проведено 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теорії та методики фізичного виховання зі студентами 3–5 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура). Оцінювали якість знань студентів-учасників олімпіади – декан доц. О.І. Холодний, доц. С.М. Борщов, доц. Ю.Ю. Мусхаріна.

Детальніше...
 

Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується

Друк

19 лютого в читальній залі № 1 бібліотеки ДДПУ відбувся захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та Міжнародного дня рідної мови – «Лицар нескореного покоління» (з нагоди 85-річчя від дня народження Василя Симоненка – українського поета, журналіста та правозахисника).

З ініціативи доктора пед. наук, професора кафедри педагогіки Цибулько Л.Г. та бібліотечних фахівців Борщової О.А. та Шило Н.О. було організовано та презентовано усний літературно-музичний часопис про Василя Андрійовича Симоненка, до якої були залучені керівництво та студенти ІІ-ІІІ курсу факультету фізичного виховання (Співак Ганна, Зубов Марк, Меліхова Ельвіра, Строган Дмитро, Єрмолаєв Ігор, Шеремет Катерина, Донцов Дмитро, Нікітін Антон, Коробейнікова Ірина, Мандрик Юрій, Максименко Євген, Анкудінова Ксенія, Івченко Дмитро, Лебединець Євген).

Детальніше...
 

Мови без кордонів – 2020

Друк

21 лютого у читальній залі бібліотеки факультету початкової, технологічної та професійної освіти студенти 2 курсу (група АІ) взяли участь у заході, присвяченому Міжнародному дню рідної мови, покликаному нагадати про лінгвістичне й культурне розмаїття і багатомовність світу, заохочення мирного діалогу та соціальної інтеграції.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 242

Оголошення