Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Заслужена нагорода

Друк

На факультеті фізичного виховання ДДПУ існує добра традиція відзначати викладачів-практиків фізичної культури та спорту за багаторічну сумлінну працю відзнакою "За розвиток українського спорту". Серед перших нагороджених можна згадати доцента кафедри ТМОФВіР Борщова С.М., викладача ЗОШ №11, учителя вищої категорії Авєріна А.І., військовослужбовців в/ч 3035 та інших достойників.

Детальніше...
 

Філологічний вітає першокурсників!

Друк

21 вересня нарешті відбувся цікавий і значущий захід, на якому колишні абітурієнти вперше відчули себе справжніми студентами-першокурсниками. У святковій атмосфері відбулося знайомство з керівництвом факультету, кураторами, головою студентської ради факультету. Декан факультету Овчаренко Н.І. та заступник декана Лисенко Н.В. привітали першокурсників із довгоочікуваним початком студентського життя. Завідувачі чотирьох кафедр, які функціонують у межах факультету (української мови та літератури Біличенко О.Л., російської мови та літератури Казаков І.М., іноземних мов Нікітіна Н.П., германської та слов’янської філології Глущенко В.А.), розповіли про особливості навчання за кожною зі спеціальностей, можливості та перспективи, які відкриваються перед кожним, хто приєднався до лав факультету.

Детальніше...
 

Академічна мобільність триває

Друк

23 вересня ректорка Донбаського державного педагогічного факультету Світлана Омельченко привітала студентів Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, які прибули на навчання до нашого вишу за програмою «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна» проєкту Дім Європи за підтримки Британської ради.

Детальніше...
 

Вітаємо Світлану Олександрівну з почесною відзнакою від краєзнавців!

Друк

22 вересня 2020 року в міській бібліотеці імені Михайла Петренка (м. Слов'янськ) відбулася чергова врочистість. Серед трьох лауреатів імені Михайла Петренка, яких було нагороджено в цей день, ректорка ДДПУ, професорка Світлана Омельченко, яку було відзначено в номінації "Популяризація життя й творчості Михайла Петренка".

Детальніше...
 

Привітали першокурсників факультету фізичного виховання

Друк

Зранку 21 вересня факультет фізичного виховання ДДПУ зустрічав студентів 1 курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура), 227 Фізична терапія, ерготерапія та 014 Середня освіта (біологія та здоров’я людини).

Детальніше...
 

Академічну мобільність розпочато

Друк

До Донбаського державного педагогічного університету приїхали 12 студентів із Переяслав-Хмельницького державного педагогічного ім. Г. Сковороди в межах проєкту «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна», що фінансується Британською Радою.

Детальніше...
 

Факультет гуманітарної та економічної освіти зустрічає перший курс

Друк

21 вересня на факультеті гуманітарної та економічної освіти відбулася довгоочікувана зустріч із першокурсниками.

Детальніше...
 

Лише разом зробимо світ чистішим!

Друк

Усесвітній день прибирання “World Cleanup Day” 19 вересня на філологічному факультеті ДДПУ відбувся активно і з користю для довкілля. Заступник декана Лисенко Н.В. разом зі студентами ІІ курсу прибирали територію від сміття, здійснювали рекреацію зелених зон філфаку.

Детальніше...
 

Прибираємось разом зі світом

Друк

Сьогодні, 19 вересня 2020 року, в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, відбувається Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» – щорічна глобальна програма соціальних дій, спрямована на боротьбу з глобальною проблемою твердих відходів. Цю програму координує естонська організація Let's Do It!

Детальніше...
 

Починай із себе!

Друк

Викладачі та студенти факультету фізичного виховання ДДПУ 19 вересня разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшли на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Адже ми чітко розуміємо, що головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 259

Оголошення