Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»

Друк

13 жовтня відбулося виїзне засідання робочої групи, відповідальної за створення та оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи», у Слов’янському багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса. Гарант ОПП Топольник Я.В., зовнішній стейкхолдер Гусейнов С.Н. (директор СБРЦПО імені П.Ф. Кривоноса), фахівець-практик Бондаренко Н.В. (старший майстер в/н СБРЦПО імені П.Ф. Кривоноса), викладачі кафедри педагогіки вищої школи ДВНЗ «ДДПУ» Фатальчук С.Д., Гарань Н.С. та здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Смоляр Є.Д. обговорювали проєкт освітньо-професійної програми, зокрема, аспекти проблеми фахових компетентностей, що повинні бути сформовані у магістрів галузі вищої освіти.

Детальніше...
 

Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості

Друк

7 жовтня Слов’янським МЦЗ разом із завідувачкою кафедри прикладної психології, професором Мелоян А.Е. та доцентом цієї ж кафедри Погрібною А.О. було організовано та проведено кураторську годину, присвячену новітнім інструментам пошуку роботи. Фахівець відділу профорієнтації пані Наталя в режимі онлайн ознайомила студентів 3 курсу факультету гуманітарної та економічної освіти спеціальності 053 Психологія з найефективнішими інструментами ринку праці – резюме та портфоліо кар’єрного просування.

Детальніше...
 

День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти

Друк

З нагоди свята День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти студенти організували виставку світлин "Тепло долонь і серця – захисникам України". Світлини вразили проникливістю, сюжетною лінією, кожна з них увібрала відчуття авторів, їхнє індивідуальне бачення національного свята.

Детальніше...
 

Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят

Друк

День захисника України – українське свято, установлене указом Президента України і ратифіковане Парламентом, яке відзначається 14 жовтня.

День захисника – це день, присвячений пошані до минулих і нинішніх військових героїв України, які боролися за її свободу.

Детальніше...
 

Студенти нашого університету на святі спорту

Друк

10 та 11 жовтня у нашому місті відбувалися ІIІ Міжнародні змагання з триатлону (програма дуатлон) на призи чемпіона Світу, майстра спорту України міжнародного класу Віктора Земцева. Уже третій рік поспіль восени Слов’янськ чекає супер-витривалих спортсменів зі всіх куточків України та зарубіжжя.

Детальніше...
 

Пам’ять жива…

Друк

13 жовтня студенти викладачі факультету фізичного виховання факультету гуманітарної та економічної освіти брали участь у заході, присвяченому Дню захисника України та вшануванню пам’яті загиблих героїв-визволителів м. Слов’янська в 2014 р. На блокпості №1 «Рибгосп» 26 червня 2014 р., захищаючи наше місто, загинули від ворожого обстрілу військовослужбовці та добровольці: А.Я. Гулик, І.О. Ващук, М.С. Добрянський, А.І. Коган. Нині та цьому місці – меморіальний комплекс.

Детальніше...
 

Студенти факультету спеціальної освіти відсвяткували День захисника України і День українського козацтва

Друк

Напередодні свята студенти 1–3-іх курсів разом із заступником декана факультету спеціальної освіти Тетяною Григорівною Кузнецовою відзначили День захисника України та День українського козацтва у КЗ "Донецький обласний центр реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями". Для першокурсників, які лише нещодавно розпочали навчання, це була чудова нагода проявити свою творчість і таланти. Сценка «Майбутній захисник», святкові вікторини, співи і танці створили справжню святкову атмосферу у гостинному закладі. Працівники і вихованці реабілітаційного центру залюбки дивилися концерт й усіма силами підтримували наших студентів, співаючи і танцюючи разом із ними.

Детальніше...
 

Студенти факультету фізичного виховання на відкритих уроках футболу

Друк

Котрий рік поспіль студенти факультету фізичного виховання беруть участь у процесі реалізації соціального проекту «Open Fun Football Schools». Відкриті уроки футболу – це проєкт, відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри, незалежно від рівня здібностей дитини. За допомогою цих спортивних заходів відбувається впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності й конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, дітей-сиріт, дітей зі спеціальними потребами.

Детальніше...
   

Вітаємо з Днем працівника освіти

Друк

Шановні викладачі! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Завдяки вам наша молодь виховується на справжніх зразках патріотизму, порядності, поваги і любові до держави та рідного краю.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 263

Оголошення