Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Співпраця зі Слов'янським міським центром зайнятості

Друк

24 січня 2020 року доцент кафедри психології Дейниченко Лариса та фахівець з профорієнтації Слов'янського центру зайнятості Баженова Наталія провели тренінг розвитку комунікативних навичок. Активними учасниками стали молоді шукачі роботи, для яких є актуальним проходження співбесіди з метою працевлаштування. Протягом заходу присутні за допомогою розмаїття комунікативних вправ отримали безцінний практичний досвід встановлення міжособистісної комунікації та ефективного спілкування.

Детальніше...
 

Психологічний тренінг для студентів-психологів

Друк

22 січня 2020 року для студентів спеціальності «Психологія» на факультеті гуманітарної та економічної освіти відбувся навчальний тренінг «Перша психологічна допомога та елементи кризової інтервенції». Даний захід був організований та проведений практичним психологом вищої кваліфікаційної категорії Кортяк Наталею Володимирівною (місто Дружківка) та доцентом кафедри психології Логвіновою Діаною Валеріївною.

Детальніше...
 

На факультеті спеціальної освіти відбувся день відкритих дверей

Друк

25 січня факультет спеціальної освіти знову відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Гостей цікавили, перш за все, умови вступу та різні аспекти навчання, кваліфікація по закінченню, а також можливості працевлаштування випускників, про що змістовно і докладно розповідали викладачі доцент Сильченко В.В., доцент Одинченко Л.К., лаборант Полікарпова О.В.

Детальніше...
 

Вітаємо!

Друк

Щиро вітаємо колектив кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії на чолі з доктором педагогічних наук, професором Татьянчиковою І.В. із почесним першим місцем у науковому рейтингу кафедр Донбаського державного педагогічного університету за 2019 рік.

Пишаємося нашими колегами і бажаємо подальших успіхів, наукових і творчих досягнень на науково-практичному терені!

 

 

День соборності на факультеті фізичного виховання

Друк

Ми всі розуміємо, наскільки важливо сьогодні для України бути єдиною державою, єдиним суспільством, єдиною родиною. 22 січня на факультеті фізичного виховання панувала особлива обстановка, бо в сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі. Із цих слів на факультеті фізичного виховання почалась кураторська година, присвячена Дню соборності України.

Детальніше...
 

Колектив викладачів та студентів факультету фізичного виховання щиро вітає шановного декана факультету Олександра Івановича Холодного з присвоєнням йому вченого звання доцента!

Друк

Колектив викладачів та студентів факультету фізичного виховання щиро вітає шановного декана факультету Олександра Івановича Холодного з присвоєнням йому вченого звання доцента!

Бажаємо подальших успіхів, натхнення, прагнення до звершень, енергії та здійснення найсміливіших мрій!

Ми пишаємося Вами!

 

 

Студенти факультету спеціальної освіти відзначили День Соборності України

Друк

Хай лунає вічно

В серці молодім

В двадцять друге січня

Давній злуки дзвін

22 січня − одне з найголовніших свят в історії нашої країни, важливість якого важко переоцінити, адже цього вікопомного дня в далекому 1919 р. було проголошено Акт злуки УНР та ЗУНР. Україна нарешті стала соборною неподільною державою. Із нагоди цієї пам’ятної дати студенти та викладачі факультету спеціальної освіти провели урочистий захід, на якому було заслухано цікаві доповіді про актуальність цієї історичної події в наш час. Великий інтерес усіх присутніх викликали презентації, підготовані студентами першого й другого курсів, про історичні факти, що передували цій знаковій події, яка об'єднала тисячі українців в єдиний народ.

Детальніше...
 

Шановна Ніно Андріївно, колектив кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти вітає Вас з нагоди Вашого ювілею!

Друк

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпного оптимізму, бадьорості духу, удачі та благополуччя!

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, особисті досягнення і благородні справи.

Нехай людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та вміння творити добро.

Незабутніх вражень, щасливих подій,

Здійснення задумів, втілення мрій!

Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,

Справджуються завжди заповітні мрії.

Хай палають в серці почуття високі,

А доля дарує повні щастям роки!

 

Шановна Ніно Андріївно!

Друк

Кафедра технологій спеціальної та інклюзивної освіти щиро вітає Вас з ювілеєм!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту!

Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом, любов’ю рідних та близьких!

Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,

Справджуються завжди заповітні мрії.

Хай палають в серці почуття високі,

А доля дарує повні щастям роки!


 

 

Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи запрошує всіх охочих взяти участь у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Безпеки життєдіяльності

Друк

Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи запрошує всіх охочих взяти участь у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Безпеки життєдіяльності, яка відбуватиметься дистанційно протягом 10–15 лютого 2020 р.

За інформацією звертатися за електронною адресою: butyrina_mv@ukr.net або до викладачів кафедри.

Підбиття підсумків 17 лютого 2020 р.

 

 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 240

Оголошення