Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Вітаємо магістрантів ФСО із захистом курсових робіт!

Друк

Написання курсової роботи – це відповідальний і важливий крок до становлення наукової особистості студента (магістранта), адже ця робота є початковим науковим доробком, зміст якого має внутрішню єдність і відображає хід та результати розробки обраної теми. Курсова робота допомагає розвивати творчу активність, ініціативу, систематизувати та поглиблювати одержані теоретичні знання з вивчених дисципліни, здійснювати аналіз досліджень з обраної проблеми, самостійно працювати з навчальною та науковою літературою, використовуючи сучасні інформаційні засоби та технології.

Детальніше...
 

Пам’ятаємо, шануємо

Друк

Сьогодні минає рік, як відійшла у Вічність хороша й щира людина, талановитий науковець і викладач Надія Василівна Тарасенко. Колектив кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти згадує Надію Василівну як мудрого наставника, як енергійну та творчу людину, яка стояла біля витоків заснування факультету спеціальної освіти. Світла пам'ять про Надію Василівну назавжди залишиться в серцях усіх, хто мав приємність із нею працювати і товаришувати.

 

Початок літньої сесії для четвертокурсників факультету спеціальної освіти

Друк

Цікаво й незвично розпочалося літо для студентів IV курсу факультету спеціальної освіти, адже на 1 червня випало складання іспиту із соціально-побутового орієнтування на платформі Zoom.

Детальніше...
 

Як першокурсники ФСО проявляють творчість і натхнення на онлайн-заняттях

Друк

Роль уроків образотворчого мистецтва для дітей з особливими освітніми потребами важко переоцінити. Тому навчальна дисципліна «Методика викладання образотворчого мистецтва» для студентів-першокурсників ФСО є однією із базових у їхньому професійному становленні.

Детальніше...
 

Гран-прі – наш!

Друк

Ґран-прі двох Міжнародних фестивалів-конкурсів «Нова ера талантів», м. Львів, «Talant Fest», м. Харків – такий високий результат показала студентка 2 курсу факультету початкової, технологічной та професійної освіти Яна Бакаляр!

Детальніше...
 

На факультеті спеціальної освіти четвертокурсники захистили курсові роботи

Друк

29 травня на кафедрі технологій спеціальної та інклюзивної освіти відбувся захист курсових робіт студентами 4-го курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта. Захист відбувався в онлайн форматі з використанням сервісу ZOOM. Керівники курсових робіт вдячні студентам за ґрунтовні доповіді, лаконічні і технічно правильно оформлені презентації, за актуальний та аргументований матеріал із достатньо переконливими висновками, наявністю елементів новизни й практичної значущості отриманих фактичних результатів, за можливість вести конструктивний діалог і дотримання етичних правил полеміки.

Детальніше...
 

Колектив кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти вітає кандидата педагогічних наук, доцента Вовк Надію Валентинівну зі славним ювілеєм!

Друк

Ми з ювілеєм Вас вітаєм!

Щоб стільки ж раз весна цвіла!

Сьогодні щиро Вам бажаєм

Здоров’я, щастя і тепла!

Щоб шлях Ваш був такий широкий,

Щоб мало було перешкод,

Щоб ювілей справляли сотий!

Не знали б Ви тяжких турбот.

А ще бажаєм добре жити,

Щоб внуки виросли — гей раз!

Щоб мали Ви кого любити,

І щоб любили міцно Вас!

Щоб було все гаразд в роботі.

Вона, звичайно не проста.

Щоб було все — і «за», і «проти»,

Як компроміс — життя — буття!

Ще раз сердечно Вас вітаєм!

Добра Вам зичимо сповна,

Багато світлих днів бажаєм!

І довгі, довгії літа…

 

Як ми навчаємося в Норвегії

Друк

Well, hi from Norway! Хочу поділитися своїми враженнями про Норвегію та про outdoor навчання тут. Норвегія – надзвичайна країна із чудовою природою, що вражає своїми фйордами, горами, лісами і морями. Це – багатогранний досвід опинитися в цій країні, ближче познайомится з іншою культурою, традиціями, мовою, людьми, способом життя.

Тут існує багато відмінностей від нашого менталітету, але це цікаво дізнаватися й до цього швидко звикаєш.

Детальніше...
 

Вітаємо з перемогою!

Друк

Вітаємо студентів факультету спеціальної освіти Довгоспинного Ярослава та Голомисову Анастасію, які стали переможцями в конкурсі есе «Мій Шевченко» в Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Богдана Хмельницького. Ярослав Довгоспинний посів 1 місце в номінації «Філософське звучання», Анастасія Голомисова – 1 місце в номінації «Перлина року».

Детальніше...
 

Наукова конференція, присвячена ювілею кафедри ПМДтаІПО, очима студентів

Друк

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти у ІІ семестрі навчання для студентів 1-го курсу, які навчаються за спеціалізацією «Інформатика», викладається така навчальна дисципліна, як «Методи дослідницької діяльності в предметній галузі».

Коли ми дізналися що в нас буде такий предмет, то гадки не мали, чому саме ми можемо навчитися. Та зараз чітко можемо сказати, що ця дисципліна сприяє ознайомленню студентів з основними відомостями про роль і місце науки у розвитку суспільства, про закономірності розвитку науки, про організацію та шляхи забезпечен¬ня наукових досліджень у державі; формування компетентностей майбутніх учителів із питань методики і методів проведення педагогічного дослідження, необхідних для планування та досягнення освітніх результатів певного рівня. Кінцевим результатом роботи студентів у межах цієї дисципліни стало проведення «Студентської наукової конференції».

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 256

Оголошення