Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

На кафедрі спеціальної педагогіки та інклюзії відбулося секційне засідання в межах науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти»

Друк

23 травня на кафедрі спеціальної педагогіки та інклюзії факультету спеціальної освіти відбулося секційне засідання в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти».

Члени кафедри на чолі із завідувачем – доктором педагогічних наук, професором Татьянчиковою І.В. та студенти першого і третього курсів рівно о 13.00 зібралися у 801 аудиторії, де ще з учора царює атмосфера науки та просвіти. Головна мета засідання полягала в підведенні підсумків науково-дослідної діяльності студентів, яка велася не лише на заняттях у вишу, але й включала у себе заходи з експериментальної роботи у спеціальних закладах освіти.

Детальніше...
 

Відвідали «Останній дзвоник» у школі

Друк

25 травня студентки 1 курсу групи «А» факультету спеціальної освіти Бондарчук Анна та Кулик Катерина відвідали урочистий захід «Останній дзвоник» у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради. Нам не байдуже було це свято тому, що весь навчальний рік ми спілкувались з учнями цієї школи, організовували спільні виховні заходи, брали участь у шкільних святах і змаганнях. Учні цієї школи стали нашими справжніми друзями. І от – останній дзвоник. Цей дзвоник може стати прощальним, а може навпаки, ми зможемо навчатись разом, в одному виши, на одному факультеті.

Детальніше...
 

На факультеті спеціальної освіти відбувся науково-практичний семінар «Створення інклюзивного простору для осіб з особливими освітніми потребами»

Друк

У травні на факультеті спеціальної освіти відбувся науково-практичний семінар «Створення інклюзивного простору для осіб з особливими освітніми потребами» в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти».

Ініціаторами події стали Рада молодих вчених Донбаського державного педагогічного університету за підтримки факультету спеціальної освіти. Тематичний напрямок семінару було обрано невипадково: проблема реформування освітньої галузі, а точніше, розробка та впровадження інклюзивної освіти в Україні, встигла набути актуальності серед представників усіх педагогічних спеціальностей.

Ведучими заходу було обрано представників Ради молодих вчених від факультету спеціальної освіти кандидата психологічних наук, доцента кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти Іваненко А.С. та кандидата педагогічних наук, доцента кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії Омельченко М.С.

Детальніше...
 

Оновлений формат наукової конференції

Друк

22–23 травня в Донбаському державному педагогічному університеті на кафедрі української мови та літератури відбулися щорічні секційні засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції викладачів і студентів.

На початку конференції з вітальним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри – доктор наук із соціальних комунікацій, професор Біличенко О. Л.

До вітального слова долучилася і канд. філол. наук, доц. Кочукова Н. І., яка презентувала 4-й ювілейний випуск збірника «Горбачуківські студії», присвячений 90-річчю від дня народження фундатора філологічного факультету, першого декана, професора Горбачука В. Т. Кожному учаснику було вручено сертифікати.

Детальніше...
 

Кафедра германської та слов’янської філології долучилася до роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти»

Друк

На кафедрі працювало дві секції: секцію германської філології очолила кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Борисівна Коротяєва, секцію слов’янської філології – кандидат філологічних наук, доцент Наталя Михайлівна Маторіна.

Робота секції германської філології почалася урочистим привітанням студентів-призерів І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови. Це студенти молодших курсів: Логвінов Руслан (2АР), Непран Анна (3АР), Чернова Карина (3АР). Серед студентів IV курсу призові місця у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови посіли: Гусятнікова Руслана (4АР), Гребенюк Анастасія (4АН-1), Арцибашев Андрій (4АН-2), Мішин Дмитро (4АН-2), Будник Софія (4АН-1).

Детальніше...
 

Конференція до Дня науки

Друк

17 травня на кафедрі педагогіки і методики технологічної та професійної освіти відбулося засідання секції педагогіки і методики технологічної та професійної освіти Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти», яка відбувається в ДДПУ в межах святкування Дня науки.

Детальніше...
 

Науково-дослідна робота викладачів кафедри філософії, соціально-політичних і правових наук

Друк

У січні 2019 року вийшли із друку навчальні посібники «Філософія освіти і науки» (друге видання перероблене та доповнене) та «Philosophy of education and science», які розширюють можливості викладання не лише українською, а й англійською мовою навчальної дисципліни «Філософія освіти і науки» студентам філологічних спеціальностей. Посібники розкривають основні проблеми філософії освіти і науки, які представлені в теоретичному та історичному аспектах.

Детальніше...
 

На олімпіаду до Львову

Друк

Із 12 по 15 травня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Донбаський державний педагогічний університет представляла студентка 2 курсу педагогічного факультету Павлюченко Ганна, яка посіла І місце у І етапі цієї олімпіади.

Детальніше...
 

Співпраця педагогічного факультету з благодійним фондом «Надія по всьому світові» триває

Друк

Студенти педагогічного факультету напрямів підготовки «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Практична психологія» уже втретє мали можливість пройти навчання за програмою «Діти і війна. Навчання технікам зцілення».

Організатори – Благодійний фонд «Надія по всьому світові» спільно з кафедрою дошкільної освіти та соціальної роботи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» в особі кандидата педагогічних наук, доцента І. В. Трубник.

Детальніше...
 

Відвідали ветеранів

Друк

Напередодні Дня пам’яті та примирення, присвяченого жертвам Другої світової війни, й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники Профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників ДДПУ привітали теплими щирими словами працівників університету та колишніх працівників закладу – учасників бойових дій, ветеранів тилу, дітей війни та вручили подарунки.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 223

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення