Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

 

Михайло Білоус та його тренер Роман Мартинов підкоряють європейський шаховий простір

Друк

21 вересня на Вченій раді відбулося урочисте відзначення ректором Світланою Омельченко студента 3-го курсу фізико-математичного факультету Михайла Білоуса, який став бронзовим призером командного чемпіонату Європи з шахів серед юнаків у місті Целє, Словенія та його тренера – доцента кафедри філософії, соціально-політичних і правових наук Мартинова Романа Сергійовича.

Під керівництвом тренера з малих років Михайло пройшов шлях від чемпіона Слов’янська до чемпіона України з шахів до 20-ти років, а потім – учасника світової першості в Індії, європейської першості в Хорватії та Словенії, переможцем і призером декількох міжнародних турнірів в Україні та за її межами.

Детальніше...
 

Перше враження після візиту у скарбницю знань

Друк

Бібліотека – це дім підручників. Зазвичай у ній зібрані книги різних поетів та письменників, жанрів, мов, а також словники, наукова література тощо. У цей день студенти 1 курсу факультету початкової, технологічної та професійної освіти вперше відвідали бібліотеку. Й ми хочемо розповісти думку першокурсників про цю екскурсію.

Детальніше...
 

Вимоги до оформлення дисертації

Друк

Із 10 березня 2017 року набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2017 року № 40 (зареєстровано в Мінюсті 3 лютого 2017 р. № 155/30023)."Про затвердження Вимог до оформлення дисертацій". Наказ розміщений на сайті Верховної Ради України за посиланням, а також опублікований в Офіційному віснику України № 20, 2017 року. МОН внесло зміни до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормувало питання використання мов при написанні роботи та додало до структури дисертації анотацію.

Детальніше...
 

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Державного стандарту початкової освіти

Друк

Документом визначено:

Проект Стандарту №б/н від 26.07.2017

"Державний стандарт початкової загальної освіти" документом визначено:

 • мету та принципи організації освітнього процесу у початковій школі;
 • загальну характеристику змісту навчання, що охоплює перелік освітніх галузей;
 • державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, поданих через мету, загальні цілі, уміння і загальні очікувані результати навчання за освітніми галузями;
 • співвідношення між освітніми галузями і гранично допустимим навантаження, що подано в Базовому навчальному плані.

Цим проектом передбачено впровадження нового змісту освіти, який ґрунтується на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві. Формування знань, умінь, що є сутністю компетентнісного підходу, забезпечують у майбутньому здатність особистості успішно навчатися, провадити професійну діяльність, відчувати себе частиною спільноти і брати участь у справах громади.

Детальніше...
 

Інтегрований турнір із футзалу

Друк

20 вересня в спортивному корпусі кафедра здоров’я людини та фізичного виховання факультету фізичного виховання ДВНЗ «ДДПУ» проводила ІІ-й відкритий інтегрований турнір із футзалу, присвячений Міжнародному дню глухих. У змаганнях брали участь команда УТОГ (м. Краматорськ) та команда волонтерів кафедри здоров’я людини та фізичного виховання, спеціальності «фізична реабілітація» ДДПУ (м. Слов’янськ). Привітали учасників завідувач кафедри здоров’я людини і фізичного виховання, професор, доктор біологічних наук Дичко Владислав Вікторович, декан факультету фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент Холодний Олександр Іванович, віце-президент Громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області», кандидат біологічних наук Дичко Данило Владиславович. Переможцем турніру стала команда УТОГ (м. Краматорськ). Команди отримали дипломи та кубки.

Детальніше...
 

Відзначаємо ювілей поета-земляка

Друк

20 вересня студенти факультету спеціальної освіти мали нагоду в прекрасному товаристві викладачів, своїх колег і високоповажних гостей відзначити 200-літній ювілей поета-романтика й нашого славетного земляка Михайла Петренка.

Захід був цікавим, насиченим, динамічним. Його перлиною став виступ переможця другого сезону "Голос діти" Романа Сасанчина, який попри вагання все-таки разом із мамою приїхав у місто, у якому жив Михайло Петренко – автор поезії "Небо", що вже давно стала народною піснею, яка звучить на всіх континентах світу і принесла талановитому виконавцю омріяну перемогу.

Детальніше...
 

Святкування Міжнародного дня миру

Друк

Україна – держава єдина

І найпрекрасніша з усіх.

Де в злагоді живе родина,

Лунає тут дитячий сміх.

Ми хочемо миру, щоб квіти збирати,

Щоб маму любити і пісню співати.

Україно, наша Батьківщино,

Як сонце ти сяєш, як мама голубиш.

Ти нас усіх так сильно любиш.

Хай на землі – панує згода.

Ми – за дружбу всіх народів!

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН щорічно відзначатися 21 вересня.

Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Генеральна Асамблея закликала всіх держав-членів ООН, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об'єднаних Націй.

Детальніше...
 

«Скарбничка фахівця» у дії

Друк

На факультеті фізичного виховання ДДПУ продовжує роботу проект «Скарбничка фахівця». Він був започаткований кафедрою загальної психології факультету фізичного виховання з ініціативи ректора ДДПУ, доктора педагогічних наук, професора Омельченко С.О. ще в минулому році. У межах цього проекту студенти і викладачі мають змогу брати участь у майстер-класах, спостерігати за роботою видатних спортивних тренерів регіону з різних видів спорту, накопичувати досвід із методики проведення тренувань, розширювати уявлення про різновиди спорту і специфіку їх розвитку на Донеччині та м. Слов’янску.

Детальніше...
 

Європейська та євроатлантична інтеграція

Друк

Пріоритетним національним інтересом у зовнішній діяльності України є її європейська та євроатлантична інтеграція.

Для освітян це – процеси в освіті та науці.

Бібліотекою розроблений: “План роботи бібліотеки базового університету ДВНЗ ДДПУ “Щодо виконання Указу Президента України і розпоряджень КМУ” з питань євроатлантичної інтеграції”.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 188

Навігація

Контакти

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
e-mail:
веб-сайт: ddpu.edu.ua
(06262) 32354

Оголошення
Оголошення