Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

На факультеті спеціальної освіти триває дистанційна робота із фахівцями-практиками

Друк

31 березня у межах співпраці ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» із закладами загальної середньої освіти Мирноградської міської ради відбувся спільний онлайн-семінар-практикум учителів індивідуального навчання ЗЗСО №№ 1, 6, 10 за участю кандидата педагогічних наук, доцента кафедри логопедії та спеціальної психології факультету спеціальної освіти Вікторії Володимирівни Сильченко. Учасники заходу, опрацювуючи тему «Розвиток мовленнєвої компетентності учнів початкових класів із порушенням мовлення», розглянули систему корекційно-педагогічних заходів, спрямованих на гармонійний розвиток особистості та мовлення дитини з урахуванням особливостей її психічного розвитку.

Детальніше...
 

Дистанційне навчання на кафедрі технологій спеціальної та інклюзивної освіти

Друк

У період карантину викладачі кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти активно оволодівають ефективною організацією дистанційного навчання студентів. Завдяки багатоплановості і широкому спектру новітніх онлайн-технологій з’являється можливість долати бар’єри вимушених карантинних заходів.

Детальніше...
 

Онлайн засідання круглого столу із доцентом Сильченко Вікторією Володимирівною

Друк

Педагогічні зустрічі – це завжди змістовно і цікаво. А онлайн зустріч, яка відбулася 26 березня у межах співпраці КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр», закладів дошкільної освіти № 4 «Іскринка» та № 9 «Ромашка» Мирноградської міської ради та факультету спеціальної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», – унікальна нагода науковця, кандидата педагогічних наук, доцента Вікторії Сильченко поспілкуватися з досвідченими педагогами-практиками.

Детальніше...
 

Науково-методичний семінар «Освітній простір: із сучасного – у майбутнє»

Друк

20 березня 2020 року в конференцзалі Донбаського державного педагогічного університету відбувся науково-методичний семінар, проведений онлайн, «Освітній простір: із сучасного – у майбутнє», ініційований кафедрою української мови та літератури. Організаторами семінару стали доценти кафедри Колган Олена Володимирівна, Падалка Руслана Миколаївна та старший викладач кафедри Щербатюк Вікторія Станіславівна.

Детальніше...
 

Шановна Тетяно Григорівно!

Друк

Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Ми знаємо Вас як працелюбну, енергійну, досвідчену колежанку, і разом із тим чарівну, ніжну, привабливу жінку – мати і берегиню своєї сім‘ї!

У цей день, шановна Тетяно Григорівно, бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

Нехай Ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення! Зичимо Вам невичерпного джерела добра, щирості, наснаги. Нехай звеличуються Ваші здобутки, здійснюються мрії та сподівання!

У цей святковий світлий день,

Коли настав Ваш ювілей,

Ми щиро Вас вітаємо,

Добра і щастя Вам бажаємо.

Хай оминають Вас тривоги,

Хай Бог дасть щастя на путі,

Хай світла й радісна дорога

Щасливо стелиться в житті!

Тож не старійте і не знайте

В житті ні смутку, а ні бід,

У серці молодість плекайте,

Живіть до ста щасливих літ!

Бажаємо світлої радості й сили,

Ласкавої долі, добра і тепла,

Щоб ласку Вам слало небесне світило,

Здоров'ям наповнила рідна земля!

Із повагою – колектив факультету спеціальної освіти

 

 

Інтеграційні проекти за темою «Дерево життя» на факультеті ПТПО

Друк

Упродовж останнього місяця зими у лабораторії декоративно-ужиткового мистецтва кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти факультету ПТПО під керівництвом Людмили Борисенко й за консультативної підтримки Світлани Борисової та Ольги Гріднєвої відбувалася підготовка до участі у Всеукраїнському конкурсі з писанкарства «Великодні писанки». Метою конкурсу є виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, розвиток творчих здібностей у дітей та підлітків, залучення широкого кола молоді до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема, писанкарства.

Детальніше...
 

На факультеті гуманітарної та економічної освіти святкували Міжнародний жіночий день!

Друк

Студентки та колежанки із задоволенням приймали привітання від чоловіків - колег, одногрупників. Сюрпризів було чимало - це і відео-сюжет, створений спільними зусиллями чоловіків (педагогів та студентів), справжній парад повітряних кульок із музичними привітаннями зарубіжних партнерів від декана факультету Саяпіної С.А., гуморні конкурси та вікторини, солодощі з побажаннями! Разом нам було тепло, затишно, приємно та дуже весело.

Детальніше...
 

«Славетні жінки України»: виставка в читальній залі факультету ПТПО

Друк

Друкована книга назавжди залишиться цінністю і фактором культури. На початку весни особливою цінністю стають книги про її величність Жінку.

«Славетні жінки України» – книжкова виставка під такою назвою діє протягом березня в читальній залі бібліотеки факультету початкової, технологічної та професійної освіти. Відкрита вона до Міжнародного дня прав жінок і миру і знайомить нас з іменами, біографіями, творчістю, мистецтвом тих жінок, які назавжди вписані золотими літерами в славетну історію українського народу. Софія Русова, Оксана Петрусенко, Маруся Чурай, Марія Башкирцева, Алла Богуш, Марія Заньковецька, Леся Українка, Олена Пчілка, Ніна Матвієнко, Ліна Костенко, Настя Лісовська (Роксолана), Марко Вовчок, Ольга Кобилянська, Соломія Крушельницька, Катерина Білокур, Олега Теліга, Алла Горська, Марія Приймаченко – це далеко не весь список славетних жінок України, із якими знайомить виставка.

Детальніше...
 

На факультеті спеціальної освіти триває підготовка студентів до педагогічної практики

Друк

Невід’ємною складовою процесу підготовки майбутніх корекційних педагогів на факультеті спеціальної освіти є педагогічна практика студентів бакалаврату у спеціальних школах: на другому курсі – у якості вихователя та на четвертому курсі – учителя початкових класів.

Детальніше...
 

До дня народження Т.Г. Шевченка

Друк

4 березня на факультеті спеціальної освіти відбувся урочистий захід, присвячений дню народження видатного українського письменника Тараса Григоровича Шевченка, твори якого відомі не лише в Україні, але й за її межами. У наш час не існує українця, який би не виріс на поезіях цього відомого класика, який протягом багатьох років залишається символом патріотизму та незламності. Кожного року ми вшановуємо пам'ять Тараса Шевченка і не забуваємо нагадувати про те, що саме його твори і сьогодні надихають українських патріотів на боротьбу за незалежність нашої держави. Усі поезії письменника пронизані любов’ю та повагою до рідного краю. У них поет намагається передати усі страждання та біль, що протягом багатьох століть відчуває український народ у боротьбі за свободу та краще життя.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 246

Оголошення