Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

 

Бронза на молодіжному чемпіонаті

Друк

22–23 червня у Кропивницькому відбувався Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Його учасниками стали 352 спортсмени з усіх регіонів країни віком до 23 років. У відборі на Чемпіонат Європи взяли участь лише десять спортсменів. Студент 3 курсу факультету фізичного виховання ДДПУ Роман Кузьмінов потрапив у десятку кращих легкоатлетів.

Детальніше...
 

Шановна Ларисо Вікторівно!

Друк

Щиро вітаємо Вас із Ювілеєм! Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, процвітання, успіху, невичерпної енергії у всіх Ваших справах, якомога більше щасливих моментів та радісних подій! Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а доля не перестає дарувати Вам добробут, любов близьких та рідних, гармонію у родині!

 

«Розумним Бути Модно» - конкурс на здобуття грантів на оплату навчання

Друк

Інформуємо студентів та абітурієнтів Донбаського державного педагогічного університету про проведення конкурсу «Розумним Бути Модно». Переможці даного конкурсу отримують гранти на оплату навчання. Запрошуємо залучитися до участі студентів всіх курсів та факультетів Донбаського державного педагогічного університету, державного замовлення та контрактної основи та поборотися за призові місця. В якості винагороди переможці отримують:

 • 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
 • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
 • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Детальніше...
 

На факультеті фізичного виховання – випускний

Друк

15 червня спортивна родина факультету фізичного виховання святкувала випускний вечір бакалаврів спеціальностей «Середня освіта (Фізична культура)» та «Здоров’я людини». Кураторами та підтримкою цих унікальних студентів на протязі всього учбового шляху були Ірина Юріївна Остополець та Юлія Сергіївна Клименко.

Детальніше...
 

Шановний Олександре Михайловичу!

Друк

Вітаємо Вас від щирого серця з чудовою ювілейною датою, у якій так гармонійно поєднуються життєва мудрість, досвід пройдених років, особистісні досягнення і реалізовані цілі. Хочемо на довгі роки побажати Вам впевненості в своїх можливостях, успіху, відмінного самопочуття, поваги і любові з боку рідних і близьких.

З Днем народження сердечно вас вітаємо,

Розум ваш і доброту ми добре знаємо,

Залишайтесь гарним і розумним,

Хай не буде вам ніколи сумно!


В серці хай живе палке кохання,

І збуваються найкращі сподівання,

Нехай здоров'я буде бездоганним,

А щастя Ваше стане нескінченним.


В родині будуть всі здорові, дружні,

Енергія у серці надпотужна.

Щоби усім могли допомагати,

Свою любов для рідних віддавати!


Від щирого серця щастя бажаємо

І з Вашим ювілеєм ми Вас вітаємо!

 

Вітаємо чемпіона

Друк

Із 8 по 9 червня в Черкасах відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23-х років. Це змагання стало відбірковим етапом на Чемпіонаті світу, який відбуватиметься наприкінці жовтня 2019 р. в Угорщині.

Студент факультету фізичного виховання ДДПУ Максим Євтушенко на шляху до фіналу отримав принципову перемогу над спортсменом із Житомира, у півфіналі здолав борця з Луганської області, а у фіналі упевнено виграв у представника Київської області з рахунком 3 – 0.

Колектив викладачів та студентів факультету фізичного виховання пишається перемогою Максима та бажає такої ж впевненої перемоги на Чемпіонаті світу!

 

На факультеті спеціальної освіти розпочалися державні кваліфікаційні іспити

Друк

11 червня на факультеті спеціальної освіти відбувся державний кваліфікаційний іспит для студентів четвертого курсу денної форми навчання. Години напруженої та кропіткої роботи показали, що чотири роки навчання не пройшли дарма для наших випускників і вони гідні отримати диплом бакалаврів за напрямом підготовки 6.010105 "Корекційна освіта (за нозологіями)".

Детальніше...
 

Від науки − до практики

Друк

На кафедрі спеціальної педагогіки та інклюзії факультету спеціальної освіти ДДПУ було започатковано (жовтень 2017 р.) видання науково-методичного Альманаху: «Від науки – до практики» за загальною редакцією докт. пед. наук, проф. І.В. Татьянчикової. Уже чотири випуски було запропоновано до уваги читачів.

У праці представлено науковий аспект: сформульовано сучасні теоретичні положення шляхом аналізу і узагальнення актуальних досліджень спеціальної педагогіки та психології; методичний (практичний) аспект: обґрунтування практичної реалізації побудови нової системи навчання і виховання дітей із вадами розвитку на підставі достатнього експериментального матеріалу і узагальнення практичного досвіду роботи спеціальних навчальних закладів.

Детальніше...
 

Свято для дітей

Друк

31 травня в Донбаському державному педагогічному університеті за ініціативи первинної профспілкової організації працівників відбувся святковий захід, присвячений Дню захисту дітей. На майданчику біля навчального корпусу № 2 було святково та весело: лунала музика та дитячий сміх.

У програмі святкування були зустріч із казковими героями та персонажами, пісні, танці, ігри, анімації, подарунки. Діти разом із дівчинкою Веселинкою подорожували Літньою Веселкою, і кожний Колір Веселки пропонував малюкам виконати завдання: відгадати загадки, пограти, потанцювати та ін.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 225

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення