Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

«Ми йдемо до Вас з відкритою душею»

Друк

Щоб не було, щоб не сталось -

Треба просто — жити,

Сонцю, людям посміхатись

І сіяти жито...

Жити й вірити, що Бога

Не забудуть люди, -

В день теперішній, та більше -

В той, що завтра буде...

Під такою назвою 19 квітня в читальній залі бібліотеки головного корпусу відбулась вечір-зустріч із виконавцями авторської пісні, дуетом “Славяне”. Ведучими заходу були студенти 5 курсу філологічного факультету Наталя Лобовік та Іван Проскурін.

Детальніше...
 

Студентська молодь має ідеї і натхнення до їх реалізації

Друк

Молодь завжди сповнена цілою купою ідей, жагою до змін, до знань, до нових звершень, але нажаль, в усі часи, новим поколінням бракує досвіду, як реалізувати свої думки.

Наше студенство – це рушійна сила не тільки в межах факультету чи університету, це те, що підштовхує до життя все місто! Саме воно – майбутнє сучасної України.

Які проблеми постають перед молоддю на шляхах утілення своїх ідей, мрій у дійсність? "Просто мене не почуюють. Хто я такий? Звичайний студент, що я можу зробити?" – такі думки переслідують ледве не кожного другого, стаючи тим бар'єром, який стримує неабияку енергію та творчій потенціал.

Детальніше...
 

«Війну повинні вигравати вчителі»: студенти факультету спеціальної освіти на зустрічі з бійцями АТО

Друк

20 квітня студенти факультету спеціальної освіти спілкувались із бійцями АТО та отримали багато цікавої корисної інформації з питань, які турбують сьогодні майже кожного українця.

Невід’ємною складовою гібридної війни є інформаційна боротьба. У засоби масової інформації часто потрапляють фейкові новини, які дискредитують бійців збройних сил України, а особливо - солдатів добровольчих батальйонів. Із метою розставити всі крапки над «І», розібратися, де чорне, а де біле до студентів ДДПУ з лекцією завітали бійці колишнього добровольчого батальйону «Січ». Лекція проводилася в бібліотеці університету. Бійці розповіли, ким вони були до початку бойових дій на сході, а практично всі вони були підприємцями, мали власний бізнес і на фронт пішли за покликом серця «відстоювати землю, яка належить нам історично». Провідною темою заходу було питання гібридної війни, яке, на перший погляд, є доволі відомим, та коли один з лекторів запитав, хто може дати його визначення, у залі не знайшлося бажаючих дати відповідь.

Детальніше...
 

Кубок Донбасу з футзалу в ДДПУ

Друк

24 квітня на базі ДВНЗ «ДДПУ» вперше в Донецькій області відбувався Кубок Донбасу з футзалу серед жінок. Турнір відкривав урочистий парад команд. Привітали учасників: президент Громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області», віце-губернатор Донецької області Лаврик Владислав Олександрович; ректор ДВНЗ «ДДПУ», професор Омельченко Світлана Олександрівна; віце-президент Громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області», аспірант кафедри здоров’я людини та фізичного виховання ДВНЗ «ДДПУ» Дичко Данило Владиславович. Вони побажали учасникам здоров’я, спортивних успіхів, перемог, натхнення та всього найкращого.

Детальніше...
 

До Міжнародного дня солідарності молоді: «Коровай дружби» на факультеті спеціальної освіти

Друк

Щорічно 24 квітня, починаючи з 1957 року, за рішенням Всесвітньої федерації демократичної молоді відзначається Міжнародний день солідарності молоді.

Цей пам’ятний день служить ще одним приводом, аби привернути увагу державних органів, суспільства та засобів масової інформації до проблем молоді.

Молоді люди сьогодні складають 18% населення світу. До категорії молоді прийнято відносити громадяни у віці від 14 до 30 років. Можна сказати, що молодь являє собою особливу вікову та соціальну групу, яка має свої проблеми, своє бачення минулого та майбутнього, яка по-своєму реагує на події сучасності.

Детальніше...
 

Вітаємо з ювілеєм Григорія Валерійовича Григоренка!

Друк

 

Факультет фізичного виховання вітає із ювілеєм Григоренка Григорія Валерійовича, доцента кафедри МВСПД, кандидата педагогічних наук.

30-років – чудова дата. Це час, коли вже багато досягнуто, але ще більше чекає попереду. Тому щиро бажаємо високих досягнень в роботі, довголіття, щастя. Бажаємо, щоб у серці жили тільки радість і любов, а рідні оточували турботою і теплом. Зі святом!

Летять роки і їм немає спину,

За ними мудрості великий зміст.

Сьогодні тридцяту верховину

Здолали Ви, мов справжній альпініст.

За пройденим не варто сумувати,

Попереду гряде весни пора.

Хай щедрим буде ювілейне свято!

Здоров’я Вам, любові і добра!

 

Cтудентка філфаку – серед переможців міжнародного конкурсу

Друк

Неймовірне почуття гордості викликають досягнення наших студентів. Їхні значущі перемоги якнайкраще презентують високий рівень знань, креативність, наполегливість та цілеспрямованість.

Підведено підсумки заключного етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Студентка ІІІ курсу філологічного факультету Кандиба Ганна посіла почесне ІІІ місце серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації гуманітарного профілю. Вітаємо Ганну та її керівника – доцента кафедри української мови та літератури Наталію Іванівну Кочукову з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

 

Важлива педагогічна подія на педагогічному факультеті

Друк

«Будь обережний! Не помилися! Не зашкодь! Даруй себе дітям! Знай, чого прагнеш!...», – саме ці слова Ш. Амонашвілі можна вважати девізом олімпіади, яка відбулася нещодавно на педагогічному факультеті. У педагогічних випробуваннях взяли участь здобувачі вищої освіти ступеню «бакалавр» та «магістр» відділення «Дошкільна освіта». Майбутні бакалаври – студенти ІІІ, ІV курсів – демонстрували вміння самопрезентації, виконували тестові завдання з фахових дисциплін. Живий відгук учасників і присутніх викликали фрагменти імітації занять із дошкільниками, підготовлені студентами.

Детальніше...
 

Наші волейбольні успіхи

Друк

18–19 квітня у Краматорську відбувались фінальні змагання області з волейболу, ІІ етапу ХІІІ Літньої Універсіади України серед студентів університетів, академій та інститутів (вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації) Донецької області.

За звання кращих волейболістів змагалися юнацькі команди: студенти Донбаської державної машинобудівної академії, Донецького національного медичного університету ім. М. Горького та Донбаський державний педагогічний університет.

Детальніше...
 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція 2017»

Друк

Cieľom medzinárodnej vedeckej konferencie na aktuálnu tému bude prerokovať a vyhodnotiť skúsenosti krajín Vyšehradskej skupiny z aktívnej účasti v procese európskej integrácie, aktuálne problémy Európskej únie a jej susedstva, skúsenosti z rozvoja iniciatívy Východné partnerstvo EÚ a osobitne Ukrajiny, ako aj podporiť vzájomnú výmenu odborných, vedeckých a praktických poznatkov z oblasti ekonomiky, medzinárodného práva, osobitne acquis communautaire EÚ, hospodárstva, integračných politík a iniciatív, ako aj bezpečnosti v najkomplexnejšom slova zmysle.

Príspevky by mali byť zamerané predovšetkým na tieto okruhy problémov:

 1. Medzinárodná ekonomická integrácia – skúsenosti jej hlavného prúdu v Európe
 2. Teoretické a metodologické aspekty prístupu k skúmaniu zákonitostí európskej integrácie
 3. Vývoj práva Európskej únie – acquis communautaire
 4. Budovanie nových inštitúcií – súčasť prípravy na členstvo v Európskej únii
 5. Kľúčové momenty predvstupového obdobia – skúsenosti krajín V4
 6. Európske trendy vo vzdelávaní, umení a sociálnej práci
 7. Bezpečnostná a protikorupčná politika a prax v Európskej únii
 8. Výzvy v oblasti ochrany ľudských práv a boja proti medzinárodnému terorizmu
 9. Problémy nelegálnej migrácie do Európskej únie – kríza fungovania Schengenskej oblasti
 10. Európsky bezpečnostný priestor
 11. Súčasné výzvy hlavného prúdu európskej integrácie v globálnom kontexte
 12. Skúsenosti z praxe iniciatívy Východné partnerstvo Európskej únie
 13. Bezpečnostná a ekonomická situácia Ukrajiny
 14. Globálny pohľad na inovácie svetovej mape inovácií, inovácie EÚ)
 15. Inovačná stratégia
 16. Sociálny kontext inovácií
 17. Inovácia v procese zvyšovania konkurencie schopnosti podnikov v EÚ
 18. Globálna ekonomická kríza
 19. Fiškálna politika
 20. Úloha štátu v podmienkach globalizácie
 21. Problémy na trhu práce
 22. Determinanty ekonomického rozvoja
 23. Ľudský kapitál - stav a perspektívy rozvoja

Посилання на інформаційний лист конференції.

Регістраційна форма учасника конференції.

 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 177

Навігація

Контакти

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
e-mail: sgpi@slav.dn.ua
веб-сайт: ddpu.edu.ua
(06262) 32354

ОголошенняОголошення