Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Науково-практична конференція на факультеті фізичного виховання

Друк

18–19 травня на факультеті фізичного виховання відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» за напрямом «Психологія і педагогіка фізичного виховання, спорту та формування здорового способу життя різних груп населення».

Відкрив конференцію проректор із науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» Чайченко Станіслав Олегович.

Детальніше...
 

Змагалися найсильніші

Друк

18–22 травня у Краматорську відбулись обласні змагання з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи серед студентів університетів, академій та інститутів (вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації) Донецької області. Цього року у змаганнях взяли участь 263 атлета з Донецькой області. Юнаки та дівчата змагалися у командної першості з класичного пауєрліфтингу та жиму лежачі.

Детальніше...
 

Англійська для маленьких

Друк

На факультеті початкової технологічної та професійної освіти відбувся Перший Регіональний фестиваль «LEARN AND PLAY» – фестиваль англійської мови для дошкільнят та першокласників, організаторами якого виступили кафедра теорії і практики початкової освіти ДВНЗ ДДПУ та Лінгвістичний центр «Prime Time» м. Слов’янська.

Фестиваль проводився в межах щорічної науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти» викладачів та студентів ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» із метою підвищення в дітей мотивації щодо вивчення англійської мови та розвитку їхніх творчих здібностей, а також ознайомлення педагогів з інноваційними педагогічними технологіями навчання англійської мови дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Детальніше...
 

Наукова конференція на факультеті фізичного виховання

Друк

18–19 травня в нашому університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти». На факультеті фізичного виховання вона проходила під назвою: «Психологія і педагогіка фізичного виховання, спорту та формування здорового способу життя різних груп населення».

На першому етапі підготовки до конференції було видано збірник наукових статей, у якому представлено результати дослідницької роботи, що її здійснюють студенти і магістранти факультету під керівництвом викладачів у межах роботи наукових гуртків та проблемних груп.

Детальніше...
 

Міжнародна науково-культурна акція: Від Миколи Хвильового до Василя Стуса

Друк

На базі літературної майстерні “Слов’янський мейнстрім” 12 травня 2017 року на філологічному факультеті ДДПУ відбулася IV Міжнародна науково-культурна акція “Квадратура трикутника: чотири локуси з Хвильовим” із зазначеною темою події: “Доля української літературно-мистецької еліти підрадянського часу: від Миколи Хвильового до Василя Стуса”. Специфікою цієї акції є те, що вона одночасно проводилась у чотирьох містах: Варшаві, Харкові, Києві та Слов’янську.

Детальніше...
 

Всеукраїнська науково-практична конференція на філологічному факультеті

Друк

17–18 травня на філологічному факультеті провели секційні засідання щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти». Традиційно в конференції брали участь викладачі кафедр факультету, студенти, аспіранти, а також гості – учителі й школярі Прелеснянської ЗОШ. Доповідачі виступили з різноманітними науковими розвідками з української, російської, англійської лінгвістики, літературознавства та методик викладання.

Детальніше...
 

Наукові традиції педагогічного факультету

Друк

Традиційно у травні на педагогічному факультеті проводиться засідання секції дошкільної освіти Всеукраїнської науково-практичної конференції ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», яке присвячене проблемам розвитку дошкілля України, особливо його регіонального компоненту.

У роботі секції з дошкільної освіти брали участь знані науковці в Україні, молоді вчені, студенти та високоповажні гості дошкільного закладу № 60 «Журавлик» м. Краматорська, ДНЗ № 1 «Зіронька» м. Слов’янська.

Детальніше...
 

Кафедра дошкільної освіти святкує перемогу!

Друк

 

18-19 травня 2017 року в місті Харків відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади за галуззю «Педагогічна освіта». Олександр Шутько (кваліфікаційний рівень «магістр») переміг та отримав Диплом за ІІІ місце, напрям «Дошкільна освіта». Катерина Ткаченко (кваліфікаційний рівень «бакалавр») стала переможницею у номінації «За високий рівень теоретичних знань із методики ознайомлення дітей з природою».

Детальніше...
 

Партнерські відносини – шлях до співпраці

Друк

22 травня до нашого університету завітав Президент Європейського інституту безперервної освіти, директор Європейської агенції Східноєвропейського розвитку пан Йозеф Затько (Словакія). Відбулась зустріч пана Йозефа з ректором нашого вишу Світланою Омельченко, у ході якої їй було присвоєно звання Почесного професора Європейського інституту безперервної освіти й вручено відповідний диплом.

Детальніше...
 

Молодіжний форум «Територія вибору»

Друк

20 травня у Краматорську за ініціативою програми Відновлення та розбудови миру ПРООН та фінансової підтримки Швеції та Швейцарії відбувся молодіжний форум «Територія вибору» – дуже актуальна подія для випускників, які стоять на порозі дорослого життя і мають обрати, де вчитися далі. Під час форуму учні та студенти отримали можливість поспілкуватися з успішними людьми і поставити їм питання, що хвилюють, дізнатися секрети їхнього успіху, дізналися як правильно вибирати сферу діяльності, із якою пов'язувати своє життя, які професії будуть затребувані через 5 років, які якості та навички необхідні для успіху, і як їх в собі виховувати, як навчитися грамотно управляти своїм часом і ще багато чого цікавого.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 181

Навігація

Контакти

вул. Г. Батюка, 19, м.Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84116
e-mail: sgpi@slav.dn.ua
веб-сайт: ddpu.edu.ua
(06262) 32354

Оголошення


Оголошення