Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Дитяча наукова конференція

Друк

6 листопада ми, студенти 1–2 курсів факультету початкової, технологічної та професійної освіти, спеціалізації «Інформатика», мали нагоду побувати на III дитячій науково-практичній конференції в слов'янській загальноосвітній школі №11, учасниками якої були... учні початкових класів! Дитячою науковою конференцією опікується кафедра природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті нашого факультету. До складу журі вже традиційно входять завідувачка кафедри Тетяна Євтухова та доцент Олександр Кошелєв.

Детальніше...
 

Студенти факультету спеціальної освіти взяли участь у заході до Дня української писемності

Друк

Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос – більш нічого.

А серце б'ється – ожива, Як їх почує!..

Знать, од Бога І голос той, і ті слова

Ідуть меж люди!...

Ці знакові слова Тараса Григоровича Шевченка стали лейтмотивом свята-універсіади "Гімн українській мові", яке відбулося напередодні Дня української писемності і мови в читальному залі бібліотеки ДДПУ і на яке залюбки завітали студенти факультету спеціальної освіти.

Детальніше...
 

Волейбол – це більше, ніж просто гра, це – життя

Друк

Із 4 по 7 листопада в стінах спортивного корпусу ДДПУ відбулись відкриті змагання з волейболу. Шість команд боролись за звання найкращих. Тож, у результаті збірні команди факультету фізичного виховання ДДПУ.

І місце виборола команда магістратури, ІІ місце – команда «Здоров’я людини» та ІІІ місце – команда 4 курсу.

Детальніше...
 

Фестиваль єднає

Друк

29 жовтня – 01 листопада в ТК «Буковель» під гаслом «Пізнай Україну» відбувся 41-й Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Салют Карпати – Буковель". Мета фестивалю: відродження, збереження і розвиток національної культури; знайомство з кращими солістами та ансамблями, установлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи; створення умов для підтримки та розвитку творчості.

Детальніше...
 

План евакуації відпрацьовано

Друк

Із метою запобігання нещасних випадків 29 жовтня на філологічному факультеті було проведено відпрацювання плану евакуації здобувачів освіти та співробітників на випадок пожежі. Основною метою тренування є вдосконалення підготовки студентів та викладачів факультету до дій за умов виникнення пожежі. Завданнями проведення тренування є:

Детальніше...
 

Відбувся І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Друк

1 листопада на філологічному факультеті відбувся І (вишівський) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяли представники всіх факультетів ДДПУ – загалом 36 осіб.

Детальніше...
 

Гелловін на філологічному факультеті

Друк

31 жовтня на філологічному факультеті зусиллями викладачів кафедри ГСФ та студентів відділення АНР було організовано святкування Halloween. Студенти разом із викладачками Лях Оксаною В‘ячеславівною та Руденко Мариною Юріївною оформили тематичну фотозону, де всі студенти та співробітники університету могли зробити стилізовані фото.

Детальніше...
 

Студент факультету фізичного виховання – бронзовий призер на чемпіонаті світу!

Друк

У червні цього року в м.Черкаси відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23-х років. Це змагання стало відбірковим етапом на Чемпіонаті світу, де наш студент – магістрант факультету фізичного виховання ДДПУ Максим Євтушенко – впевнено став переможцем.

Із 28 жовтня по 3 листопада в м. Будапешті відбулася яскрава подія – чемпіонат світу зі спортивної боротьби серед дорослих спортсменів до 23-х років. Кращі з кращих боролися на килимах спортивного комплексу "Ludovika Arena". Максим Євтушенко представляв збірну України у вазі до 72 кг.

Детальніше...
 

Першокурсники дебютували

Друк

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся «Дебют першокурсника», темою якого була «Подорож країнами Світу». Усі групи виклалися на повну, готуючи свої виступи.

Детальніше...
 

Студенти факультету спеціальної освіти відвідали захід, присвячений дню народження М. М. Петренка

Друк

30 жовтня в читальній залі бібліотеки ДДПУ відбувся захід до дня народження Михайла Миколайовича Петренка, на який із задоволенням завітали студенти другого курсу факультету спеціальної освіти.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 233

Оголошення