Шлях по сайту: Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Профспілкова організація інформує про пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України у Києві

Друк

15 січня 2020 року Федерація профспілок України, її членські організації провели пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України у Києві під час розгляду законопроектів, які погіршують права і гарантії працівників.

У багатотисячній акції взяли участь керівники і профактив від всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань. Профспілка працівників освіти і науки України взяла солідарну участь у акції.

16 січня 2020 року, у Києві відбулося Профспілкове віче, на яке з’їхалися представники понад 60 тисяч первинних профспілкових організацій з усієї України, яких делегували мільйони членів професійних спілок.

Представники трудових колективів підприємств, установ і організацій всіх сфер економіки країни донесли до суспільства та керівництва держави тривогу і обурення через проведення владою так званих економічних і соціальних реформ. Від Профспілки працівників освіти і науки України була одна з найбільших представницьких делегацій – понад 150 осіб із багатьох областей нашої країни.

До профспілок приєдналися Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав Олена Степаненко.

Детальніше...
 

Звіт про роботу профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників ДДПУ за 2017 рік

Друк

1. Внутрішньоспілкова та організаційна робота

У структурі ППО працівників ДДПУ у 2017 році відбулися зміни: профбюро технологічного факультету та факультету підготовки вчителів початкових класів було поєднано в профспілкове бюро факультету початкової, технологічної та професійної освіти. Отже, наша первинна організація складається з 10 профбюро та 45 профспілкових груп. Профспілковий комітет налічує 12 осіб від усіх структурних підрозділів університету. Профспілкове членство на кінець 2017 року складає 97,6%, чи 647 членів профспілки.

Робота профспілкового комітету та комісій профкому здійснюється відповідно до річних планів роботи, які затверджують на засіданні профкому.

У звітному періоді проведено:

Детальніше...
 

Зміни і доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією державного вищого навчального закладу «донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки

Друк

ВИТЯГ

з протоколу №2 засідання конференції трудового колективу

Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» від 23 лютого 2017 року

СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до колективного договору між колективом і адміністрацією Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки.

УХВАЛИЛИ: Затвердити зміни та доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки.

Додаток: 6 арк. (Завантажити зміни і доповнення до колективного договору між колективом і адміністрацією державного вищого навчального закладу «донбаський державний педагогічний університет» на 2012 – 2017 роки).

Голова конференції трудового колективу ДДПУ С. О. Омельченко

Секретар І. А. Решетова

 

Звіт про роботу профспілкового комітету ППО працівників ДДПУ за 2016 р.

Друк

1. Внутрішньоспілкова та організаційна робота

Структура ППО працівників ДДПУ у 2016 залишалася незмінною: 48 профспілкових груп у складі 11 профбюро. Профспілковий комітет налічує 12 осіб та 11 постійних комісій профкому. Профспілкове членство на кінець 2016 року складає 98,8%.

Робота профспілкового комітету та комісій профкому здійснюється відповідно до річних планів роботи, які затверджують на засіданні профкому.

У звітному періоді було проведено 2 профспілкових конференції та 11 засідань профспілкового комітету, на яких розглянуто 31 питання. Зокрема:

Детальніше...
     
  • «
  •  << 
  •  < 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  > 
  •  >> 
  • »
Сторінка 1 з 3