Шлях по сайту: Новини Конференція до Дня науки

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Конференція до Дня науки

Друк

17 травня на кафедрі педагогіки і методики технологічної та професійної освіти відбулося засідання секції педагогіки і методики технологічної та професійної освіти Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти», яка відбувається в ДДПУ в межах святкування Дня науки.

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри, аспіранти, студенти, наші давні друзі педагоги зі Станції юних техніків та вчителі ЗСО міст Краматорська, Лимана, Слов’янська, а також викладачі інших ЗВО: Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка; КВНЗ «Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії», Сумського державного університету, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка; Полтавської державної аграрної академії.

На секції обговорювалися результати досліджень науковців за минулий рік, важливі питання технологічної та професійної освіти учнів і майбутніх учителів.

Засідання секції відбулося в дружній, доброзичливій атмосфері, усі учасники отримали приємні емоції, заряд енергії, велику кількість цікавої інформації та очікування прийдешньої зустрічі.