Шлях по сайту: Новини Валентинів день на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Валентинів день на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

Друк

День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити воістину великі звершення. А ім’я цьому почуттю – кохання…

На святковому концерті студенти факультету ПТПО продемонстрували номери, сповнені піднесеним настроєм та чарівною атмосферою любові. Проте справжню історію кохання продемонстрував театр тіней «Експеримент» під керівництвом доцента кафедри музики та хореографії Олени Зубаревої, вистава якого не залишила байдужим глядачів і занурила їх у спогади про перше кохання.

До того ж, студентська рада факультету проголосила переможця конкурсу, який відбувався на сторінці факультету в Instagram і був присвячений, звичайно, Дню закоханих. Переможцем стала студентка 2-го курсу групи ХМ – Дунай Марина.

Для охочих залишити святкові спогади про День закоханих сердець, була організована фото-зона, де і викладачі, і студенти залюбки робили світлини на пам’ять.

Ми бажаємо всім надалі вірити в диво, кохати, бути коханими, не боятися втілювати в життя найтаємніші бажання та мрії. Зі святом!