Шлях по сайту: Новини У новий рік зі старими добрими традиціями

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

У новий рік зі старими добрими традиціями

Друк

Новий календарний рік освітяни факультету початкової, технологічної та професійної освіти розпочали старими добрими традиціями. У межах діяльності науково-методичного майданчика кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті й Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 доценти Т. Бондаренко, В. Гринько, О. Кошелєв узяли участь воркшопі «Використання «Blended Learning» у загальноосвітній школі в контексті реалізації Концепції НУШ» разом із освітянами Миколаївської та Черкаської ОТГ.

Творча група вчителів МЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 поділилася досвідом упровадження технології змішаного навчання. Учасники воркшопу залучилися до нового дискусійного формату професійного зростання – відкритий обмін педагогічним досвідом і співпраця за принципом «Give – Get» («Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш»).

За такої позиції відкриваються нові можливості для змін – на рівні щоденного уроку та окремо взятої школи, яка пропагує передові цінності та стає на шлях пошуку найбільш ефективних освітніх технологій, що здатні забезпечити реалізацію Концепції Нової української школи. Отримані методичні лайфхаки допоможуть учителям зацікавити учнівство, залучити школярів до активного навчання.