Шлях по сайту: Новини День усіх закоханих або привід пожартувати!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

День усіх закоханих або привід пожартувати!

Друк

Так, річ піде про КВК у Донбаському Державному Педагогічному Університеті саме у День Закоханих 14 лютого.

Не втратили можливість проявити себе та підняти всім настрій і студенти факультету ПТПО та Фізичного виховання у збірній команді «Леді і троє».

Команди змагалися у кмітливості та жартах про кохання, подарувавши заряд гарного настрою глядачам та суддям конкурсу.

Яскравими і оригінальними були виступи всіх команд, саме тому кожній команді подарували великий та смачний торт та грамоту. Але конкурс на те й конкурс, щоб виявити кращих. І, на погляд журі, кращими стали саме ми, саме наша команда «Леді і троє», адже як сказали учасники команди: "Ми вийшли на сцену і все, ми просто відривалися, отримували насолоду від свого виступу і це було не дарма, бо ми отримали гран-прі".

І як сказав ведучий: «Сьогодні ця сцена виглядає дуже великою і широкою, одним словом є місце де розгулятись. Але це все тільки ілюзія. На нашу сцену зараз вийде команда «Леді і троє», і ви, безсумнівно, побачите, що цієї сцени їм буде замало. Чарівні та спокусливі дівчата у полоні трьох яскравих та гарних хлопців. Але хто його знає, може й хлопці перебувають у владі цих дивних дівчат. Але тему любові вони, я впевнений, розкриють на всі 100%. Зустрічаємо команду «Леді і троє».» Наша команда була найбільшою тому і найсильнішою серед усіх, і ми це довели.

Від усієї команди хотіли подякувати за підтримку та віру в нас усіх, хто був присутнім на концерті, та побажати творчої наснаги всім іншим командам!

Яскраве і емоційне свято, подароване командами, ще раз підтвердило, що грати в КВК – це здорово! Чудово, якщо він житиме у нашому університеті й надалі і робитиме наше життя веселішим і цікавішим.

«Кохайтеся, студенти Донбаського державного педагогічного університету, бо ми всі того варті»!

Учасниця команди «Леді і троє» та

голова інформаційного сектору ф-ту ПТПО

Анжеліка Лічман

  •