Шлях по сайту: Новини Відкрилася коворкінг-територія «Вільний простір»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Відкрилася коворкінг-територія «Вільний простір»

Друк

У нашому університеті відбулась пречудова подія! У гуртожитку №2 відкрилася коворкінг-територія для саморозвитку і дозвілля студентів «Вільний простір». Ідея створення належить завідувачу кафедри ПМДтаІПО Тетяні Євтуховій. Проект вона розробляла разом із колегами – доцентом Оксаною Ступак і проректором Володимиром Проскуніним. Така задумка знайшла абсолютну підтримку в ректора Світлани Омельченко. Далі сталося головне – проект підтримав народний депутат України Олег Недава, узявши на себе всі витрати. У кімнаті з’явилися нові вікна, двері, чудовий ремонт, нові зручні меблі, сучасне обладнання – фліпчарт, проектор, ноутбук. Усе для роботи і дозвілля.

І от 11 грудня – урочисте і веселе відкриття відбулося. Ми, студенти, із великим задоволенням завітали до гуртожитку. Лише ступивши за поріг, здивувалися різноманіттю кольорів та насиченістю палітр. Ця кімната найкраща та найатмосферніша, вона дійсно стане місцем, де виникає бажання творити.

На відкритті було багато гостей – команда Олега Недави, ректор нашого вишу, голова громадської організації «Молодь Сходу України» Олена Чередник – ця організація була партнером у створенні коворкінг-території – ЗМІ і, власне, ті, для кого це створювалося, – студенти. Пролунали урочисті промови і перерізано стрічку. А потім усі заспівали разом із нашими студентами «Добрий ранок, Україно». Ми впевнені, коли країна рухається шляхом реформ, кожен має починати змінюватися з себе. І ми це робимо!

У «Вільному просторі» можна просто проводити свій вільний час, будь-які заходи, тренінги, тут працюватиме кіноклуб «DocuДА» Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Уже наступного вечора ми залюбки сиділи в класних кріслах-мішках і обговорювали сценарій новорічного свята. І до нас завітав Олег Недава, адже адже в нього не вийшло бути на відкритті. Обговорили за чашкою чаю студентське буття. Але насамперед ми дякували депутатові за небайдужість до нас, студентів, наших проблем і корисний актуальний подарунок.

Дякуємо вам, наші дорослі друзі, адже ви точно знаєте, що нам потрібно! А ми не підведемо!

Прес-центр факультету ПТПО

  •