Шлях по сайту: Новини Змагалися з боулінгу

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Змагалися з боулінгу

Друк

У стінах розважального центру «ТАLER» за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» уже кілька днів відбувається чемпіонат міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді. 23 листопада відбулася найшаленіша та найцікавіша гра, адже грали команди факультету початкової, технологічної та професійної освіти. Кожна команда мала свою назву та власний девіз: перша команда – «Желуди», друга команда – «Медведи», третя команда – «Убойная сила», четверта команда – «Новое поколение», п’ята команда – Fireball. Усі залюбки брали участь та намагалися перемогти своїх суперників! Але все ж таки перемога не тільки за гравцями, а ще й за командним духом та настроєм.

«Це була дуже цікава гра, мені так сподобалося! Я вперше грала з такою дружньою та позитивною командою. Ми не намагалися перемогти, ми хотіли насолодитись моментом та поспілкуватися у дружній атмосфері!» – казала студентка 1-го курсу Татаренко Марія.

«Ми дуже хотіли продемонструвати свої вміння та зарекомендувати себе вправними гравцями! Мені не хотілось, щоб час так швидко закінчувався…» – прокоментувала Крістіна Самойлова, студентка 1-го курсу.

Усі команди грали весело, завзято й запекло, але перемогу одержала одна команда – «Медведи»! Вітаємо переможців! Саме вони були найкращими та найсильнішими! Вони довели, що є переможцями!

Найсильнішим гравцем став Махно Геннадій! Він довів свою винахідливість та вміння грати у команді!

  •