Шлях по сайту: Новини День першокурсника-2017 на факультеті ПТПО

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

День першокурсника-2017 на факультеті ПТПО

Друк

1 листопада на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся Дебют першокурсника! На цю подію чекав кожен студент нашого факультету. Що ж цього разу покажуть новачки? І вони НЕ підвели!

У Дебюті взяли участь команди майбутніх технологів, вчителів початкових класів, музиканти і танцюристи. Цей творчий марафон показав величезну кількість талановитих студентів на першому курсі в нашому виші, на нашому факультеті. Захід залишив чимало яскравих і незабутніх вражень. Шансом виступати на сцені скористалися всі першокурсники. Вони постаралися на славу! Нічого їм не зашкодило показати, на що вони здатні. Це був їхній день!

Такий творчий марафон – це залучення першокурсників до традицій університету, їхня адаптація до нових умов студентського життя, а також прояв талантів. Студенти показали себе з найкращого боку: співали, танцювали, грали на музичних інструментах та читали вірші. Суворе журі у складі наших викладачів оцінювало за різноманітними критеріями: яскравість, артистичність, оригінальність жанру. Студенти групи 1-Х підготували танок і пісні, а студентка першого курсу 1-ПО представила танець сучасний. Першокурсники спеціалізації «Інформатика» займались оформленням святкової зали. Після обговорення журі оголосило результати та переможців. Ніхто не залишився незадоволеним! Вітаємо нові таланти у нашій дружній студентській родині!

Більше фото переглядайте в галереї на сторінці нашого факультету.

Кореспондент інформ. сектору ПТПО Дереза Олеся

  •