Шлях по сайту: Новини Наші нагороди на «Покровському ЛІТfest»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Наші нагороди на «Покровському ЛІТfest»

Друк

Наприкінці вересня на базі Покровської центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Покровський ЛІТfest», засновниками та організаторами якого є відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради, Покровська центральна міська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка та громадська організація «Творче об’єднання «Суцвіття». Метою та завданням цього щорічного конкурсу є відродження, розвиток та популяризація літератури, пошук, розкриття, підтримка творчих здібностей любителів літератури та залучення їх до участі в культурному житті міста та країни.

На чолі з доцентом ДДПУ, членом національної спілки письменників України Романьком Валерієм Івановичем та за підтримки ректора ДДПУ, професора Омельченко Світлани Олександрівни для участі в цьому літературному конкурсі вирушила делегація у складі: Романько Олександр – журналіст та поет, Кузнєцова Олена – концертмейстер кафедри музики та хореографії, член конгресу літераторів України, Шейкаш Аліна – студентка третього курсу факультету початкової, технологічної та професійної освіти та студент 2 курсу філологічного факультету Нікітін Тарас.

Поїздка була дуже плідною та цікавою. Наші колеги та студенти взяли участь у декількох номінаціях, а саме: духовна, любовна лірика, патріотична поезія та авторська пісня, яскраво продемонструвавши членам журі свої таланти. Тому результати не змусили себе чекати. Додому наші земляки поверталися з гідними нагородами. Почесною грамотою за високий професіоналізм у виконанні обов’язків члена журі у номінаціі «Дитяча література» був нагороджений В. І. Романько. Дипломанткою конкурсу стала О. Кузнєцова, посівши два других місця в номінаціях «Любовна поезія» та «Духовна поезія». Грамотами були відзначені виступи О. Романько,

А. Шейкаш та Т. Нікітіна. До речі, двом останнім були вручені безкоштовні путівки-подяки в Одесу для участі у Всеукраїнському семінарі молодих поетів.

Нагородження учасників літературно-мистецького фестивалю-конкурсу «Покровський ЛІТfest» відбулося на вченій Раді нашого університету, яка відбулася 18 жовтня. Ректор ДДПУ, С.О. Омельченко, привітала наших колег та студентів із вдалим виступом, вручила їм почесні грамоти та дипломи і побажала всім подальших творчих успіхів на поетичній ниві.

Тож приєднаємося ж і ми, шановні освітяни, до теплих привітань нашої берегині.