Шлях по сайту: Новини Свято працівників освіти на факультеті ПТПО

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Свято працівників освіти на факультеті ПТПО

Друк

Золотокоса осінь щедра на свята. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців і педагогів. Саме в цей день ми, студенти, схиляємо голови перед мудрістю і самовідданістю наших викладачів, висловлюємо свою вдячність нашим наставникам за їхню нелегку працю, бажаємо всього найкращого нашим улюбленим педагогам.

Кожної осені День працівників освіти стає яскравим і водночас душевним святом для кожного навчального закладу. 26 вересня на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти вітали освітян. Зранку вся факультетська спільнота переглядала виставку-конкурс композицій із квітів та поробок із природничого матеріалу, присвячену Дню працівника освіти. Цей конкурс став уже доброю традицією на нашому факультеті. Студенти проявили багато творчої уяви, фантазії у створенні квіткових композицій, що перевершували одна одну оригінальністю виконання та назвами. Така виставка подарувала неабиякі емоції та святковий настрій.

Але головною окрасою дня став, звісно ж, святковий концерт. Студентство для викладачів підготувало справжнє свято – урочисте, веселе, невимушене і, як завжди, по-сімейному тепле. Зі сцени лунали вітальні пісні від Любові Макаренко, Катерини Дубини, Анастасії Кутакової, Дар’ї Позираєвої, чудового музичного колективу «Веснянка» під керівництвом Віталія Трохимовича Чепіги, а також прекрасна гра на флейті Катерини Образцової.

Вітали освітян зворушливими віршами Аліна Шейкаш, яка, до речі, декламувала свої власні вірші, а також Олексій Арутюнов та Марія Богомолова. Протягом концертної програми всі насолоджувались захоплюючими хореографічними постановками Ксенії Войтенко, студентки 3 курсу, та першокурсниць Юлії та Вікторії. Неперевершеними на цьому святі були ведучі – Наталія Гончарова та Олексій Арутюнов, які подарували всім присутнім по-справжньому святковий настрій.

Несподіванкою свята стала безпрограшна лотерея для викладачів, де кожен отримав корисні та цікаві подарунки.

Усі студенти факультету ПТПО вітають усіх освітян факультету й університету з Днем працівників освіти і бажають усього найкращого, а головне – здоров’я і довголіття, аби навчати ще не одне покоління студентів і кожен рік зустрічати своїх випускників милими усмішками на обличчях, які кожен із них запам'ятає назавжди! Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи, обминають життєві негаразди, буде щедрою доля, а ваші серця зігріває людська довіра та любов. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання майбутніх учителів!

Більше фото можна переглянути на сторінці галереї факультету.

Стрілець Вероніка – студентка 2 курсу ПТПО

  •