Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
3 жовтня у Покровську у приміщенні Палацу культури ПРАТ «ШУ «Покровське» відбувся урочистості, присвячені Дню працівників освіти. У складі делегації від Донбаського державного педагогічного університету участь в обласному святковому заході взяли чотири викладачі вишу: Валерій Іванович Романько, Людмила Іванівна Скорописова, Юрій Володимирович Ніколайчук, Наталія Михайлівна Куліш.

Освітян Донеччини з їхнім професійним святом привітав голова Донецької ОДА, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Іванович Куць, У своєму вітальному слові він, зокрема, сказав: " Я дякую Вам за плідну і сумлінну працю. Хотів би подякувати вчителям, які виїхали з непідконтрольної території і продовжили виховувати нашу молодь. Також я дякую тим освітянам, які не змогли з тих чи інших причин залишити окуповану територію, на жаль, але там продовжують навчату нашу молодь - це теж наше майбутнє, ми туди повернемось і нам з тими людьми жити. Я вдячний за те, що вони не скорились і не почали пропагувати ту російську муть, а просто виконують свою роботу, сподіваючись на те, що ми повернемось. І ми повернемось!". Керівник області великій групі освітян вручив відомчі нагороди нагороди, подяки та грамоти.

Керівник області нагородив кращих педагогів почесними грамотами та відомчими знаками Міністерства освіти та науки України, департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Дитячі художні колективи презентували присутнім номери художньої самодіяльності. Невеликим концертом земляків привітав уродженець Маріуполя, співак Олександр Кривошапка.