Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
Упродовж двох днів – 20 та 21 вересня – у місті Покровську проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Покровський Літфест». Учасники змагалися у семи номінаціях, де повинні були виразно читати свої твори на різну тематику.

Представники нашого університету показали хороші результати.

Студентка ІІ курсу філологічного факультету Єлизавета Рухленко зайняла 1 місце у номінації «Громадянсько-патріотична поезія» та 2-е місце у номінації «Твори для дітей. Поезія».

Концентмейстер Олена Олександрівна Кузнєцова виборола три третіх призових місця у таких номінаціях: «Громадянсько-патріотична поезія», «Любовна поезія», «Твори для дітей. Поезія».

Переможці нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Спеціальним дипломом за високу професійність відзначний доцент Валерій Іванович Романько, який виконував обов’язки журі в одній із номінацій. Крім того, Валерій Іванович для учасників фестивалю провів цікавий та повчальний майстер-клас на тему «Література донецького краю».