Шлях по сайту: Новини Звітний концерт оркестру народних інструментів на факультеті ПТПО

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Звітний концерт оркестру народних інструментів на факультеті ПТПО

Друк

«Очарованье струн певучих»… Під такою назвою 22 травня на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся творчий звіт оркестру народних інструментів. Цей колектив уже майже 30 років веде активне творче життя під керівництвом старшого викладача кафедри музики та хореографії Миколи Пшеничних. На яскравий вогник, розпалений гарячими серцями учасників звітної програми, завітали не тільки справжні музичні гурмани, але й просто любителі корисного дозвілля.

У програмі прозвучали твори, адресовані шанувальникам українського фольклору (І. Шамо «Веснянка», Кос-Анатольський «Коломийка»), любителям сучасної музики (Г. Шендерев «Узоры луговые», Є. Дербенко «Гармонист играет твист», «Старый трамвай», К. Бадельт фантазія до фільму «Пираты Карибского моря»), справжнім меломанам ретро-композицій

(А. Трилінг «Танго над заливом»). Чудовою окрасою концерту став виступ Тетяни Пшеничних, яка з 1988 року, виходячи на підмостки не тільки нашого університету, але й міста, підкорює серця слухачів своїм неперевершеним вокалом. У її виконанні прозвучали кращі зразки вокальної музики (українська народна пісня «Гандзя», лірична ретро-пісня «Все потому» і всесвітньо відомий романс «В лунном сияньи»), які викликали бурхливі оплески та шквал глядацьких емоцій.

Особливий шарм та піднесену інтонацію святу додала ведуча програми – концертмейстер кафедри музики та хореографії Олена Кузнєцова.

Концерт відлунав на одному диханні, знайшовши найтепліші відгуки в серцях усіх небайдужих до творчих успіхів організаторів та учасників концерту, який у круговерті буднів став справжнім святом музики.

  •