Шлях по сайту: Новини Англійська для маленьких

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Англійська для маленьких

Друк

На факультеті початкової технологічної та професійної освіти відбувся Перший Регіональний фестиваль «LEARN AND PLAY» – фестиваль англійської мови для дошкільнят та першокласників, організаторами якого виступили кафедра теорії і практики початкової освіти ДВНЗ ДДПУ та Лінгвістичний центр «Prime Time» м. Слов’янська.

Фестиваль проводився в межах щорічної науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти» викладачів та студентів ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» із метою підвищення в дітей мотивації щодо вивчення англійської мови та розвитку їхніх творчих здібностей, а також ознайомлення педагогів з інноваційними педагогічними технологіями навчання англійської мови дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Фестиваль відбувався у два етапи: спочатку впродовж двох місяців тривав відбірковий етап – конкурс фрагментів відеоуроків з англійської мови (театрально-драматизовані інсценування, танки, вірші, пісні, ігри тощо), а в день власне фестивалю 16 травня відбулася презентація найкращих відеороликів, виступи переможців, науково-методичний семінар для вчителів та презентація підручників з англійської мови для дошкільників.

Студенти факультету ПТПО в костюмах казкових героїв із радістю зустрічали маленьких гостей зі Слов’янська, Миколаївки, Краматорська і Бахмута. На сцені гостинної зали всі запрошені переможці були нагороджені почесними дипломами, солодкими подарунками і барвистою м’якою іграшкою – емблемою фестивалю. Крім того, діти із задоволенням виступили, демонструючи в співі, грі чи театралізації свої знання англійської.

Після цього для педагогів, які займаються англійською в дитячих садках та початкових класах ЗОШ, а також майбутніх фахівців, що опановують спеціалізацію «Англійська мова в початкових класах», було проведено методичний семінар. Учителі поділилися педагогічним досвідом, зокрема було обговорено дві нові програми:

  • Кулікова І. А. Англійська мова для дітей дошкільного віку: програма та методичні рекомендації (схвалена для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з іноземних мов МОН України);
  • Baby Class Book. Учебные материалы для детей 3 – 4 лет / [сост.: Ябурова Е. В., Кеся Л. М., Котенко Е. Н., Цивковская Д. В.] (рекомендована Вченою радою ДВНЗ ДДПУ).

Діти у цей час були зайняті на цікавих майстер-класах. Дітлахи розмальовували пряники разом із кондитерами фабрики «Валенсія», брали участь у професійній фотосесії від студії «Ninel», малювали яскраву Жар-птицю та виготовляли декоративні вироби разом із викладачами кафедри ТППО Плахотським О. В. та Федь І. Є.

Фестиваль залишив масу позитивних емоцій і креативних знахідок. Теплі слова подяки організаторам були сказані і батьками, і вчителями, і щасливими дітками – учасниками заходу.

Усі з нетерпінням чекають на наступну зустріч на ІІ Регіональному фестивалі «LEARN AND PLAY». А такий відгук залишили про фестиваль педагоги маленьких учасників: «Хотелось бы выразить огромную благодарность сотрудникам кафедры теории и практики начального образования, вашим замечательным студентам и лично Ябуровой Елене Владимирове за организацию фестиваля по английскому языку "Learn and Play". Мы с большим удовольствием приняли участие и получили массу положительных эмоций. Понравилось все от начала и до конца. Малаши и родители были приятно удивлены, когда нас встречали студенты одетые в различные костюмы. Восторг начался с порога!))) Дальше просто заводная, живая, с потрясающей мимикой ведущая покорила сердца всех!!! Танцевали не только наши дети, но и родители! А ведь это достаточно сложно удержать внимание такой разновозрастной аудитории!!! А затем великолепные мастер-классы!!! Дети уехали домой не только с подарком-пряником (который обещали съесть только после супа!!!), но и на память им осталась замечательная поделка-игрушка! Наши детки и родители остались очень довольны!!! Малыши спрашивают: "А когда мы опять поедем выступать на сцене?"))) Еще хотелось бы сказать, что подобные фестивали очень важны как для детей и их родителей, так и для педагогов. Для детей – это мотивация учить английский язык, для родителей - это возможность увидеть успехи своего ребенка, а для педагога – возможность обменяться опытом, узнать что-то новое, "загореться" чем-то интересным, тем, что хотелось бы как можно быстрее применить на практике.))) Огромное спасибо педагогам, которые выступали на семинаре! Было очень интересно. Хотелось бы предложить организовывать подобные мероприятия чаще. И было бы очень здорово, если бы все педагоги поделились какими-то своими практическими наработками. Еще раз спасибо!»

Більше фото про фестиваль можна переглянути за посиланням.

  •