Шлях по сайту: Новини Партнерські відносини – шлях до співпраці

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Партнерські відносини – шлях до співпраці

Друк

22 травня до нашого університету завітав Президент Європейського інституту безперервної освіти, директор Європейської агенції Східноєвропейського розвитку пан Йозеф Затько (Словакія). Відбулась зустріч пана Йозефа з ректором нашого вишу Світланою Омельченко, у ході якої їй було присвоєно звання Почесного професора Європейського інституту безперервної освіти й вручено відповідний диплом.

Пан Йозеф Затько відвідав факультет початкової, технологічної та професійної освіти і зустрівся з деканом факультету Іною Хижняк. Зустріч освітян була спрямована на розвиток академічної мобільності між вищими навчальними закладами України та Словакії.

Співпраця здійснюється на основі партнерських відносин з університетами, завдяки чому студенти та викладачі мають можливість брати участь у міжнародних освітніх програмах. Було означено питання зміцнення взаємної співпраці: розвиток спільних академічних програм; обмін для студентів; обмін для працівників; науково-дослідна співпраця; участь у семінарах та конференціях; обмін науковою літературою та іншою інформацією; стажування, підвищення кваліфікації між працівниками сторін.

Доцент Н. Лазаренко

  •